Małgorzata Kożuchowska od lat jest wierna blond włosom. Jak wyglądałaby w czarnym kolorze?

Małgorzata Kożuchowska zadebiutowała na dużym ekranie 29 lat temu. Blond włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym, a aktorka do dziś jest wierna temu kolorowi. Mogliśmy oglądać ją w krótszych i dłuższych fryzurach, ale nigdy w ciemnych włosach. Zobaczcie, jak by wyglądała, gdyby przefarbowała się na czarno.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Po raz pierwszy Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na dużym ekranie w 1994 roku. Zagrała wtedy harcerkę w filmie "Oczy niebieskie". Największą popularność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w "M jak miłość", Natalii Boskiej w "Rodzince.pl" oraz Moniki Boreckiej w "Drugiej szansie". Przez wszystkie lata jej kariery mogliśmy ją oglądać w krótkich, średnich i długich włosach, ale zazwyczaj w blondzie. Za pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak aktorka wyglądałaby w czarnym kolorze.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Małgorzata Kożuchowska. Od wielu lat jest blondynką

Małgosia jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Stworzyła kultowe kreacje w takich produkcjach jak "Kiler", "Zróbmy sobie wnuka" czy "Dlaczego nie!". Już za czasów serialu "M jak miłość", w którym grała w latach 2000-2011, była utożsamiana z długimi, blond włosami.

Aktorka ma jasną karnację i niebieskie oczy, dlatego blond świetnie współgra z jej typem urody. Byliśmy ciekawi, jak by wyglądała, gdyby zdecydowała się na drastyczną zmianę koloru. Powinna przyciemnić włosy?

Małgorzata Kożuchowska w czarnych włosachMałgorzata Kożuchowska w czarnych włosach www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/ FaceApp

Kożuchowska w ciemnych włosach. Pasują jej?

Gwiazda jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją 1,1 mln osób. Regularnie zamieszcza zdjęcia z sesji zdjęciowych i dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego. Ostatni raz na dużym ekranie mogliśmy ją oglądać w filmie "Bad Boy" z 2020 roku.

 

Przez wszystkie lata działalności zawodowej Małgorzaty Kożuchowskiej blond włosy i delikatny typ urody stały się jej znakiem rozpoznawczym. Gdyby zdecydowała się na zmianę koloru na ciemny, z pewnością fanom ciężko by się było przyzwyczaić do takiej wersji aktorki. W przypadku jej zawodu może się zdarzyć, że zmiana wizerunku będzie konieczna do zagrania konkretnej roli. Kto wie, może dzięki temu będziemy jeszcze mieli szansę zobaczyć Małgosię w czarnym kolorze włosów.

Więcej o: