Anita Sokołowska postawiła na ostre cięcie. Nowa fryzura zaskoczyła fanów. "Charakterne i z pazurem"

Anita Sokołowska podzieliła się z fanami metamorfozą, którą przeszła. Gwiazda postawiła na ostre cięcie, ale także nowy kolor włosów. W sekcji komentarzy nie zabrakło opinii poruszonych zmianą aktorki internautów.

Anita Sokołowska to polska aktorka teatralna i telewizyjna, która zasłynęła rolami między innymi w serialu emitowanym na TVP 2 "Na dobre i na złe", gdzie wcieliła się w postać doktor Leny oraz serialu produkcji Polsat "Przyjaciółki", gdzie gra obecnie postać Zuzanny Markiewicz. Ponadto była również jurorką w programie "The Brain. Genialny umysł", a do tego pojawiła się w programie Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Gwiazda pozostaje również aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z fanami nowościami ze swojego życia. Tym razem zaskoczyła niemałą metamorfozą.

Zobacz wideo Anita Sokołowska: Czasem nie możesz zejść ze dwie godziny ze sceny, żeby zmienić sobie podpaskę [Okres w moim życiu]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa fryzura Anity Sokołowskiej. Gwiazda zaskoczyła ostrym cięciem!

Anita Sokołowska nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem, czego dowodem są liczne metamorfozy, którymi chwali się za pośrednictwem instagramowego profilu. I tym razem nie obyło się bez zaskoczeń. Aktorka postawiła na zmianę koloru włosów, które wcześniej wpadały w ciepłe odcienie brązu. Teraz gwiazda prezentuje się w ciemniejszych, ale również chłodniejszych tonach. Zmianie uległo również cięcie włosów Sokołowskiej. Długi bob został zastąpiony o wiele krótszą wersją tej fryzury, gdzie pasma sięgają linii żuchwy. Uwagę zwraca również prosta i lekko postrzępiona grzywka.

 

Internauci nie kryli swoich emocji w komentarzach. Pojawiły się liczne opinie

Sokołowska prezentując nową fryzurę na swoim profilu na Instagramie, nie ukrywała, że jest to niemała zmiana, w wyniku której humorystycznie dodała w opisie, że "jej włosów jest o 2 kg mniej". Fani, których na swoim profilu gwiazda zebrała ponad 386 tysięcy, nie przeszli obojętnie wobec najnowszej metamorfozy gwiazdy.

Chyba 2 dekady -nie dekagramy.
Co za zmiana! ŚWIETNIE.
Świeżo i młodo. Gratuluję odwagi.
Ależ ostre cięcie.
Charakterne i z pazurem. Super!
Więcej o: