Ludzie nie wierzą, że ma 52-lata. Pokazała się w samym bikini. "Masz lepsze ciało od większości 20-latek"

"Niemożliwe, że masz 52-lata. Masz lepsze ciało od większości 20-latek!"- komentują fani. Odważna sesja w bikini Padmy Lakshmi znalazła się na okładce magazynu Sports Illustrated Swimsuit. Odważne zdjęcia rozgrzały internet do czerwoności...

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Padma Lakshmi to amerykańska gwiazda znana między innymi z prowadzenia amerykańskiej edycji programu Top Chef. Kobieta wzięła udział w sesji okładkowej dla magazynu Sports Illustrated Swimsuit. Poza Lakshimi pozowała również 81- letnia Martha Stewart, stając się najstarszą modelką w historii czasopisma. Padma w ostatnim wywiadzie zarzekała się, że kiedyś przebije Marthę, pozując jeszcze w starszym wieku.

Zobacz wideo Steczkowska odsłoniła opalone ciało w bikini

Padma Lakshimi czuje się doskonale w swoim ciele, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna 20-latka

Ulubienica widzów i prowadząca kulinarne show w USA Top Chef od lat niezmiennie zachwyca wspaniałą sylwetką, jakiej mogłaby jej pozazdrościć niejedna młoda dziewczyna.

Starzeć się z gracją to być ciągle ciekawą, dowiadywać się tego, czego nie wiedziałyśmy wczoraj, niezależnie od tego, ile już przeżyłyśmy.

– powiedziała Padma Lakshmi w wywiadzie dla Esquire.

Ja przestaję czuć się winna, gdy robię coś, co sprawia mi przyjemność.

- dodała.

 

Padma Lakshimi swoim Instagramie dzieli się z fanami wieloma zdjęciami, również z prywatnych okoliczności 

Padma Lakshmi jest autorką wielu książek kulinarnych. Jej pierwsza publikacja Easy Exotic przyniosła jej międzynarodowy sukces. Od 2006 roku Padma prowadzi telewizyjne show Top Chef. Kilka dni temu gwiazda poinformowała, że po 17 latach zakończy współpracę z Top Chef. Padma ma 8-letnią córeczkę Krishnę Theę. Na swoim Instagramie dzieli się odważnymi zdjęciami, nie boi się pokazywać swojego ciała.

 

Fani zachwycają się Padmą w komentarzach, a ona mówi, że nawet za pieniądze nie chciałaby miec znów 20-lat

Pod zdjęciami Padmy, widzimy setki pochlebnych komentarzy. Internet płonie od jej odważnych zdjęć w bikini. Fani nie wierzą, że gwiazda ma 52-lata.

Niemożliwe, że masz 52-lata. Masz lepsze ciało od większości 20-latek!
Nie, nie nie nie nie. Jak to możliwe, że ty tak wyglądasz?
Jesteś niesamowita!
Jak dobre wino, z każdym rokiem wyglądasz lepiej!
Zjawiskowa...
 
Więcej o: