Kim Kardashian żali się na trudy samotnego macierzyństwa. Fani oburzeni. "Masz zespół niań, nie wiesz, co mówisz"

Kim Kardashian jakiś czas temu wzięła udział w podcaście, w którym otworzyła się na temat trudów samotnego macierzyństwa. "Są noce kiedy zasypiam, płacząc." Nie wszyscy okazali jednak celebrytce wsparcie. Wielu fanów oburzyły jej słowa. "Nie chcę słuchać twoich bzdur. Masz miliony na koncie i zespół niań."

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakiś czas temu Kim Kardashian wzięła udział w podcaście "On Purpose with Jay Shetty" gdzie otworzyła się na temat problemów związanych z samotnym wychowywaniem czwórki dzieci. Celebrytka na początku 2021 roku złożyła pozew o rozwód z ojcem swoich dzieci, Kanye Westem. Rozwód został sfinalizowany w listopadzie w 2022 roku.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Kim Kardashian opowiedziała o trudach samotnego macierzyństwa 

Powiedziała Shetty'emu, że pracuje nad byciem „trochę bardziej stanowczą" i dodała, że jej zdaniem nikt nigdy nie jest w pełni przygotowany do zostania rodzicem.

Tylko tak mogę to opisać. To najbardziej satysfakcjonująca praca na całym świecie. Jest. Nic nie może cię przygotować.

– mówiła Kim.

Nie ma znaczenia, jak długo czekasz, na co czekasz. Nigdy nie jesteś przygotowany. Któregoś dnia to ogarniesz, a wtedy będziesz z siebie niesamowicie dumny.
Są noce, kiedy jako mama nie myjesz włosów od wielu dni i chodzisz cała opluta i masz na sobie tę samą piżamę. Tak było zwłaszcza w czasie pandemii. To było szalone.

- powiedziała.

 

Kim Kardashian otworzyła się na temat trudów samotnego wychowywania czwórki dzieci. Wyznała, że są noce kiedy zasypia płacząc

Kim Kardashian w podcaście wyznała również, że są takie noce, w których odlicza jedynie godziny i ma nadzieję, że przetrwa do kolejnego poranka. Jako szczególnie trudne opisała momenty próby opanowania histerii dzieci.

To największe wyzwanie. Zdarzają się noce, kiedy płaczę w poduszkę. Jakby, cholera jasna, w moim domu było piep*zone tornado. Co się właśnie stało? 

- wyznała.

Kim Kardashian ma ze swoim byłym mężem czwórkę dzieci, w tym dwie córki; 9-letnią North West i 5-letnią Chicago West oraz dwóch synów: 7-letniego syna o imieniu Saint West i 4-letniego syna o imieniu Psalm.

 

Nie wszyscy okazali celebrytce współczucie. Pod postami pojawiło się sporo komentarzy krytykujących postawę Kardashian

Nie wszyscy okazali celebrytce współczucie. Pod jej postami możemy zobaczyć sporo głosów od osób, którym nie podoba się jej postawa. 

Musi ci być bardzo trudno płakać do spania w rezydencji z wieloma osobami, które mogą opiekować się twoimi dziećmi i zająć się twoimi codziennymi zajęciami.
Kim Kardashian „zmaga się" z byciem samotną matką? Masz na myśli „walkę" z zespołem niań, MILIONAMI dolarów i kilkoma rezydencjami. Nikt nie chce słuchać twoich bzdur.
Nie masz pojęcia o byciu samotną matką.
Odliczasz godziny? Razem z kilkoma nianiami?
Masz zespół niań. Nie wiesz, co mówisz!
 
Więcej o: