Pokazała, czego potrzebuje do snu. Ilość gadżetów zaskakuje. "Chcę tego wszystkiego"

Jak zadbać o sen, by budzić się wypoczętym oraz pełnym energii? Swoim nietypowym sposobem podzieliła się pewna internetowa twórczyni. Jej metoda wzbudziła mieszane reakcje internautów. O co w niej chodzi?

Hannah Chody publikuje na TikToku treści, w których dzieli się swoją codziennością, zakupami, urodowymi i modowymi poradami oraz różnymi trikami ułatwiającymi życie. W jednym z nagrań pokazała, co robi, aby się wyspać. Jej sposób oraz ilość użytych do tego gadżetów zszokowały internautów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Spanie z nią w jednym łóżku jest bardzo niewygodne! Marta Rentel o swoich wadach i zaletach

Pokazała, co robi, by się wyspać. Używa kilku poduszek i specjalnej opaski

Tiktokerka na wstępie pokazała, czego potrzebuje, by się wyspać oraz zaznaczyła, że jej triki gwarantują najlepszy sen na świecie. Najpierw włączyła urządzenie, które wytwarza szum, następnie położyła się w łóżku na plecach ze specjalnymi poduszkami pod głową. W kolejnym kroku przygotowała sobie specjalną, wyprofilowaną opaskę na oczy i sięgnęła po plaster do zaklejania ust, co ma ją zmusić do oddychania przez nos. Od razu zaznaczamy, by nie powtarzać tej czynności bez konsultacji ze specjalistą. Po tym tiktokerka nasunęła na twarz opaskę i dodatkowo położyła na czoło oraz oczy kolejną poduszkę. Dopiero po wykonaniu wszystkich tych czynności zasypia. Przyznaje, że choć jej sposób może wydawać się nietypowy, naprawdę działa. Z kolei zdaniem jej męża, gdy śpi, wygląda, jakby "była czyimś zakładnikiem".

Internauci zaskoczeni sposobem tiktokerki. "Twój mąż ma rację"

Pod nagraniem, które obejrzało ponad 9 milionów osób, pojawiło się multum komentarzy zaskoczonych i zmieszanych internautów. Niektórzy nie kryli zdziwienia sposobami tiktokerki, inni dopytywali o szczegóły.

Boję się zakleić usta. A co, jeśli mój nos się zatka?
Jeśli masz poważne alergie, nie radziłbym taśmy na usta.
Chcę tego wszystkiego.
Dostałabym najgorszego bólu szyi, gdybym była w tej pozycji przez całą noc.
Twój mąż ma rację

- czytamy w komentarzach.

Jak zadbać o higienę snu? Pamiętaj o tych rzeczach

O jakie praktyczne aspekty warto zadbać, by zminimalizować ryzyko niewyspania się? Przede wszystkim postaw na dobre łóżko oraz wygodny, porządny materac i pościel. Staraj się nie objadać i nie korzystać z telefonu i innych ekranów już dwie godziny przed planowanym snem. Wywietrz pokój i zadbaj o to, by było w nim stosunkowo chłodno, wilgotno, ciemno i cicho. Jeśli nie wyobrażasz sobie zasypiać bez dźwięku, postaw na odgłosy natury, takie jak szum drzew, czy wody. Pamiętaj również, że problemy ze snem niekiedy są powiązane z dolegliwościami zdrowotnymi, dlatego jeśli coś cię niepokoi, nie bagatelizuj tego, tylko udaj się do lekarza.

Więcej o: