Beata Kozidrak od lat nosi peruki i mocny makijaż. A jak wygląda bez? To rzadki widok

Beata Kozidrak to ikona polskiej sceny muzycznej, a niesamowity głos, bujne blond włosy i "nogi do nieba" to jej znaki rozpoznawcze. Do tego mocny makijaż i odważne kreacje - to właśnie w takim wydaniu można gwiazdę zobaczyć ją najczęściej. A jak wygląda w bardziej naturalnej wersji, bez doczepionych włosów i mocnego makijażu?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl 

Beata Kozidrak jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Wraz z zespołem Bajm wydała 10 albumów studyjnych, a w Polsce nie ma chyba osoby, która nie potrafiłaby chociaż zanucić takich piosenek, jak "Co mi Panie dasz", "Nie ma wody na pustyni", "Biała armia" czy "Ta sama chwila". Ku uciesze wielu fanek i fanów, Beata Kozidrak prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 104 tys. osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia zawodowego. 

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Beata Kozidrak bez doczepianych włosów

Choć włosy Beaty Kozidrak z natury są ciemniejsze, artystka od lat wierna jest jasnemu blondowi. Najczęściej zobaczyć ją można w rozpuszczonych, gęstych, delikatnie pofalowanych włosach. Przyglądając się niektórym zdjęciom Beaty Kozidrak można zauważyć, że podobnie jak wiele innych gwiazd korzysta z peruk lub tresek, by zagęścić swoje włosy. Choć dobierane są perfekcyjnie, w sieci znaleźć można zdjęcia, na których widać przedziałek peruki, który nie do końca pokrył się z linią przedziałka na głowie gwiazdy. Choć na jej Instagramie nie ma wielu takich fotografii, pod koniec 2019 roku, Beata Kozidrak podzieliła się na Instagramie kadrem z wakacji, na którym zobaczyć można jej naturalne włosy.

 

Internautki oraz internauci byli zachwyceni:

Naturalnie ładnie
Świetnie pani wygląda
Bogini

- komentowali pod postem.

Beata Kozidrak bez mocnego makijażu

Jeszcze rzadziej niż bez doczepionych włosów można zobaczyć Beatę Kozidrak bez makijażu. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się jednak kiedyś zdjęcie, do którego zapozowała w znacznie lżejszym makijażu niż ten, który nosi na scenie czy podczas oficjalnych wyjść. 

 

Fanki oraz fani po raz kolejny nie szczędzili artystce komplementów:

Najpiękniejsza
Jest pani super, uwielbiam panią
Jesteś prawdziwą królową
Ale piękna
Pani Beato, pani to chyba młodnieje

- pisali pod postem.

Więcej o: