Najmodniejsze 50-tki i 60-tki mają to w swojej szafie! Ten wiosenny HIT ożywi każdą stylizację i odejmie ci lat

Ten element garderoby to prawdziwy hit w sezonie wiosenno-letnim 2023. Wszystkie najmodniejsze 50-tki i 60-tki to w swojej szafie. Stylizacje będą ożywione, a ty będziesz wyglądać młodo i świeżo.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiosna to czas kiedy chcemy poczuć się świeżo i często na nowo kompletujemy swoją garderobę. Wysokie temperatury skłaniają nas do noszenia lżejszych ubrań, jednak zimne poranki i wieczory zmuszają nas do planowania warstwowych stylizacji. To doskonały czas na noszenie ulubionych kurtek i narzutek! Te najmodniejsze 50-tki i 60-tki do swoich zestawów włączają kolorowe marynarki i żakiety, które zapewniają im komfort cieplny w chłodniejsze dni, dodatkowo są niezwykle szykowne, odejmują lat i ożywiają każdą stylizację!

Zobacz wideo Jak dbać o sadzonki pomidora?

Najmodniejsze 50-tki i 60-tki mają to ubranie w swojej szafie. Ożywia stylizację i odejmuje lat

 

Te 50-tki wiedzą, jak stworzyć najmodniejsze i żywe stylizacje na wiosnę. One w swojej szafie od dawna mają kolorowe żakiety i marynarki, które można stylizować na wiele sposobów. Influencerka Miriam do monochromatycznego total looku w odcieniu soczystej zieleni dobrała szal w panterkę oraz brązową torebkę. Jej zielona doskonale sprawdziłaby się również jako uzupełnienie stylizacji z jeansami lub ołówkową spódnicą. Taka marynarka to ubranie, które może uzupełniać praktycznie każdą wiosenną stylizację. Możemy włączać ja do stylizacji  na wiele różnych sposobów.

Najmodniejsze 60-latki i 50-latki wiedzą, jak tworzyć imponujące stylizacje w prosty sposób. Wiosną sięgają po żakiety

 

Influencerka po 60-tce Cathy Williamson, wie, jak ubrać się szykownie, z klasą i jak swoją stylizacją odjąć sobie lat. Jej zestawy zawsze są świeże i modne. Ona również tej wiosny sięgnęła po żakiet, w żółtawo-kremowym odcieniu, który wystylizowała z białymi spodniami i basicowym T-shirtem. Tworzenie stylizacji z kolorowymi żakietami nie wymaga wysiłku! Wystarczy prosta, klasyczna baza, to żakiet tworzy całą stylizację i dodaje jej pazura.

To jedno ubranie każda modna 50-tka ma w swojej szafie. Dzięki niemu tworzenie stylizacji jest bezwysiłkowe!

 

Tworzenie stylizacji z kolorowymi marynarkami i żakietami jest niezwykle proste. Super modne w tym sezonie są monochromatyczne total looki, które można uzupełniać ulubionymi dodatkami.

Więcej o: