Wyprawili baby shower. Zachowanie teściowej oburzyło internautów. "O mój Boże! Byłabym wściekła"

Teściowe nie raz dawały się we znaki zięciom i synowym. W tym przypadku mowa jednak o zrujnowaniu naprawdę cennego wspomnienia. Nagranie ze zdarzenia trafiło do internetu. W jaki sposób matka partnera zrujnowała baby shower dla jego żony?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Baby shower, które w Polsce znamy jako "bociankowe" to niezwykle ważny moment dla wielu rodziców. Jak się okazuje, może być ono spektakularnie zniszczone, czego przykładem jest filmik udostępniony przez jedną z tiktokerek. 

Zobacz wideo Matteo Brunetti podjął wyzwanie i odpowiedział na pytania - Baby Shower

Zrujnowała baby shower synowej. Mąż kobiety nie zwrócił na to uwagi

Na nagraniu możemy zobaczyć moment, w którym para zdradza bliskim płeć dziecka. Zaproszeni goście mają w rękach armatki napełnione konfetti. Jeśli wystrzelone ozdoby mają kolor niebieski, oznacza to, że małżeństwo spodziewa się chłopca. Różowy odcień zwiastuje natomiast zbliżające się narodziny dziewczynki. Gdy rozbrzmiał sygnał, bliscy równocześnie odpalili wyrzutnie. Błękitne dekoracje zasypały podjazd przed domem. To co, chwilę później zrobiła teściowa, zaskoczyło wszystkich. 

Kobieta wbiegła na ganek i od razu objęła syna. Mężczyzna nie miał nawet czasu pocałować żony, czy nawet się do niej przytulić. Co gorsza, wydaje się, że wcale nie zwrócił na to uwagi. Odwzajemnił uściski i przez długi czas ignorował czekającą na schodach drugą połówkę. Jej teściowa swoim zachowaniem zwróciła uwagę wszystkich zebranych pod domem. W tym momencie na twarzy synowej można zobaczyć wiele nieprzyjemnych emocji. Gdy nagranie trafiło do internetu, wielu użytkowników skrytykowało teściową. 

"To sygnał, że partner jest maminsynkiem". Wideo wzburzyło internautów

Wideo odnalazła tiktokerka o nicku jessicabaileyhassan. Jej profil obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Na co dzień kobieta udostępnia satyryczne treści, jednak tym razem postanowiła podejść do sprawy na poważnie. - Drogie panie, to sygnał dla was, że partner jest maminsynkiem - powiedziała już na wstępie - Jeśli nagabuje was już przed ślubem, uciekajcie, zanim będzie za późno - wyznała.

Następnie stwierdziła, że nie wyobraża sobie, co by zrobiła na miejscu partnerki nieczułego mężczyzny i jego matki. - Spójrzcie na jej twarz, jest zdruzgotana - podkreślała. Większość osób, które obejrzało krótki filmik, także poczuło oburzenie. Duża część widzów postanowiła wyrazić opinie w komentarzach. Nie zostawili na teściowej suchej nitki. 

Ten wyraz twarzy...
O mój Boże! Byłabym wściekła
Jej twarz mówi wszystko

Nie wiadomo jak impreza potoczyła się dalej. Jessica Bailey Hassan wyznała, że nie potrafiła dokopać się do oryginalnego filmiku. Materiał, na który zareagowała, był jedną z kopii udostępnionych przez innych użytkowników serwisu. Można się jednak spodziewać, że atmosfera tego baby shower, nie należała do najcieplejszych po tym incydencie.

Więcej o: