Bryska pokazała się bez różowej peruki i makijażu. Fani namawiają do zmiany. "Teraz tylko tak"

Bryska znana jest ze swojego charakterystycznego wyglądu, w którym uwagę przyciąga różowa peruka oraz kolorowy makijaż. Wokalistka w końcu postanowiła pokazać się w naturalnej wersji, czym wywołała niemałe poruszenie.

Bryska to 22-letnia utalentowana wokalistka młodego pokolenia. Swoimi muzycznymi przebojami podbija listy przebojów, a także zdobywa serca słuchaczy. Osiąga również świetnie wyniki w serwisach streamingowych. Chociaż jej piosenki biją rekordy popularności, o jej osobie do niedawna było wiadomo niewiele. Co ciekawe, na początku swojej kariery przez kilka miesięcy ukrywała nawet twarz.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Dlaczego Bryska nosi perukę? Element artystycznego wizerunku nie jest przypadkowy

Znakiem rozpoznawczym artystki jest różowa peruka oraz częściowo zasłonięta twarz, a także efektowny makijaż. Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan chce w ten sposób zwrócić uwagę na muzykę, a nie na swój wygląd. To również jej sposób na radzenie sobie z nieśmiałością. W wywiadzie dla Glamour przyznała:

Kiedyś nie pokazywałam twarzy, teraz delikatnie zaczynam to robić. (...) Jestem straszną introwertyczką i było mi łatwiej psychicznie z tym. To było podejście na zasadzie: jak ja innych nie widzę, to oni mnie nie widzą. A druga rzecz, to zależało mi na tym, żeby najpierw przemówiła za mnie moja muzyka, a nie to, jak wyglądam.

Bryska bez różowej peruki. Jak wygląda w naturalnej wersji?

Coraz częściej Bryska decyduje się jednak pokazywać również w wydaniu bez charakterystycznej, różowej peruki oraz makijażu. Artystka pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje się obserwatorom w naturalnych, blond włosach. W jednym z ostatnich postów na Instagramie podzieliła się efektami sesji zdjęciowej, którą podpisała wymownym opisem.

Kiedy peruka w praniu.
 

Widok Bryskiej bez peruki wywołał niemałe poruszenie wśród jej fanów. Pod wpisem zaroiło się od komplementów.

Cieszę się, że w końcu nie boisz się pokazać nam bez peruki. Bez niej wyglądasz równie ślicznie.
Wyglądasz za dobrze.
Peruka do kosza! Teraz tylko tak
Jaka śliczna! Czy to już czas na zrzucenie peruki?
Dużo lepiej niż w różu, może pora na zmianę.
Więcej o: