Ela Romanowska świętuje 40. urodziny. Pokazała się bez makijażu i z "siwymi włosami"

Ela Romanowska świętuje 40. urodziny. Z tej okazji pokazała się na profilu na Instagramie w naturalnej wersji - bez grama makijażu. Jak zareagowali fani na taki wizerunek aktorki? Posypały się komentarze.

Elżbieta Romanowska to polska aktorka, której największą popularność przyniosły role w serialach telewizyjnych, takich jak "Ranczo", "2XL" czy "Barwy szczęścia". Występowała również w wielu programach telewizyjnych, między innymi w "Jak oni śpiewają", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz w "Twoja twarz brzmi znajomo". Jakiś czas temu ogłoszono również, że zobaczymy ją w roli nowej prowadzącej program "Nasz nowy dom". Romanowska pozostaje również w stałym kontakcie z fanami, za pośrednictwem prowadzonych przez nią mediów społecznościowych. Właśnie tam ujawnia nie tylko kulisy swojej pracy zawodowej, ale również chwile życia codziennego.

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ela Romanowska pokazała się bez makijażu. Tak świętowała 40. urodziny

Ela Romanowska od początku kariery w show-biznesie przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda chętnie chwali się efektami ciężkiej pracy nad sylwetką na instagramowym profilu. Aktorka postanowiła również zaprezentować się w sieci w naturalnej odsłonie, bez makijażu. Romanowska pochwaliła się serią zdjęć z podróży, którymi uczciła 40. urodziny. Uwagę zwraca szeroki uśmiech gwiazdy telewizji. W opisie aktorka zebrała wiele przemyśleń oraz refleksji, a także zwróciła się do osób, które ją wspierają.

Bez makijażu, z siwymi włosami i uśmiechem od ucha do ucha.
 

Fani są zachwyceni naturalnym wcieleniem aktorki. Posypały się komentarze

Najnowszy post Romanowskiej, do którego załączyła obszerny opis, spotkał się ze sporą reakcją jej obserwatorów. Wiele internautów jest pod wrażeniem urody aktorki. Pojawiły się komentarze:

Piękna, autentyczna i utalentowana.
Piękna jak zawsze i mega szczęśliwa! Ale fajnie widzieć Cię tryskającą szczęściem.
Elu, jesteś naszym światełkiem, promykiem szczęścia, kwintesencją kobiecości.
Więcej o: