Córka Muńka Staszczyka wyszła za mąż. Muzyk pokazał zdjęcie z żoną i parą młodą

Jakiś czas temu Muniek Staszczyk w jednym z wywiadów przyznał, że jego córka wychodzi za mąż i przygotował dla pary młodej specjalny prezent. Ostatnio pochwalił się na Instagramie zdjęciem z tego wyjątkowego dnia, pozując z żoną i parą młodą.

Ślub to ważne wydarzenie nie tylko w życiu pary młodej, lecz także jej rodziców. Ostatnio doświadczył tego Muniek Staszczyk, który był zaangażowany w przygotowywanie uroczystości córki. Ślub odbył się w minioną niedzielę 4 czerwca, a wokalista zespołu T.Love udostępnił na Instagramie zdjęcie z parą młodą. Wzrok fanów przyciąga wyjątkowa stylizacja Muńka Staszczyka.

Zobacz wideo "Nie jestem takim kozakiem i pistoletem jak kiedyś". Wywiad z Muńkiem Staszczykiem

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Córka Muńka Staszczyka wyszła za mąż. Przygotował dla niej wyjątkowy prezent

W jednym z ostatnich wywiadów wokalista zespołu T.Love przyznał, że jego córka Maria wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest Włoch Jacopo, a para pobrała się w miniony weekend. W rozmowie z shownews.pl Muniek Staszczyk opowiedział, że był zaangażowany w przygotowania związane z organizacją tak ważnego wydarzenia. - Chłopak mojej córki jest Włochem, więc przyjedzie duża delegacja z Włoch. Włosi są rodzinni. Trzeba wszystko przygotować - powiedział. Zaznaczył również, że zorganizował dla pary młodej wyjątkowy prezent ślubny. - Podczas wydarzenia dam krótki koncert akustyczny Muniek i przyjaciele. Mój występ jest prezentem dla córki - wyznał.

Zdjęcie ze ślubu wzbudza zainteresowanie. Wzrok fanów przyciąga jednak jeden szczegół

Kilka dni temu Muniek Staszczyk opublikował na Instagramie zdjęcie ze ślubu córki Marii. Świeżo upieczona para młoda pozuje do fotografii wraz z rodzicami. Wzrok fanek oraz fanów zespołu T.Love przyciągnął jednak strój Muńka. W komentarzach pod zdjęciem zauważyli, że nie jest to typowa stylizacja mężczyzny. Muniek Staszczyk ma na sobie czarny garnitur, białą koszulę i różową, wzorzystą muszkę, na którą od razu zwrócili uwagę. Jedynym charakterystycznym elementem pozostały tylko okulary przeciwsłoneczne, w których wokalista bardzo często się prezentuje.

 

W sekcji komentarzy obserwatorzy i obserwatorki Muńka Staszczyka nie tylko zwrócili uwagę na nietypową dla niego stylizację. Pozostawili również liczne życzenia dla pary młodej oraz rodziców nowożeńców. Post wokalisty wzbudził niemałe zainteresowanie, o czym świadczy wiele polubień postu na Instagramie.  Udostępniona fotografia pojawiła się zarówno na profilu Muńka, jak i zespołu T.Love.

Ja nie mogę.... Muniek w muszce!
Zigi ty w takim gajerku to chyba na komunii byłeś? All the best.
Wszystkiego najlepszego. Piękna córka i żona!
Więcej o: