Pokazała, co zakłada na głowę przed snem. Rano jej fryzura jest nienaganna

Popularna TikTokerka podzieliła się ze swoimi obserwatorkami prostym sposobem na to, żeby jej fryzura przez noc zachowała porządany kształt. Dodatkowo, dzięki tej metodzie włosy się nie niszczą, gdy wiercimy się na poduszcze.

Więcej praktycznych porad na stronie Gazeta.pl

Wiele kobiet musi rano poświęcić sporo czasu, żeby po nocy doprowadzić swoją fryzurę do ładu i nadać jej pożądany kształt. Chociaż wieczorem kładły się spać z włosami we względnym ładzie, po przebudzeniu ich fryzura pozostawia wiele do życzenia. Wszystko przez pocieranie włosów o poduszkę, gdy wiercimy się w nocy i odwracamy z boku na bok. Dlatego właśnie fryzjerzy radzą, żeby spać z włosami zaplecionymi w luźny warkocz lub związanymi miękką gumką w koczek. A co jeśli pasma mają pozostać proste? 

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Patent na ładną fryzurę po nocy 

Poranek to zwykle czas, gdy każda minuta ma znaczenie. Szybki prysznic, makijaż, śniadanie i do pracy bez spóźnienia. Warto więc zrobić wszystko, żeby możliwie ułatwić sobie wszystkie te czynności i sprawić, że będą zajmowały jak najmniej czasu. Zwykle kłopotliwa bywa fryzura. Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się ze swoimi obserwatorkami prostym trikiem na piękną fryzurę po przebudzeniu. Kobieta ma długie włosy, którym poświęca wiele uwagi, bardzo o nie dba, jednak te puszą się i odkształcają w nocy. Zaczęła więc przed pójściem spać, zakładać na głowę rajstopy

Odcina ich końce (stopy), dzieli pasma na dwie części i każdą przeciąga przez jedną z "nogawek". W ten sposób kładzie się spać, a rano wstaje z nienaganną fryzurą. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka, sporo osób śmiało się z pomysłu internautki, ale pojawiły się też komentarze gratulujące pomysłu i zapewniające, że spanie w rajstopach na głowie rzeczywiście pomaga zachować kształt fryzury (często chodzi tu o wyprostowane prostownicą pasma). 

Więcej o: