Córka Ewy Kasprzyk schudła 30 kg. "Zrobiłam to bez wysiłku". Zdradziła, jak jej się udało

Małgorzata Bernatowicz jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. W walce o wymarzoną sylwetkę postawiła na zmiany w swoim życiu, które przyniosły oczekiwane rezultaty. Wokalistka, w najnowszym wywiadzie wyznała, co pomogło jej w przemianie.

Małgorzata Bernatowicz jest córką Ewy Kasprzyk z pierwszego małżeństwa z Jerzym Bernatowiczem. Podobnie jak jej mama, Bernatowicz jest artystką i obecnie spełnia się jako piosenkarka. Występuje na scenie pod pseudonimem Carmell. Popularność zyskała, dzięki udziałowi w programie "Must Be the Music. Tylko muzyka", a także w "The Voice Of Poland". W 2017 r. Małgorzata Bernatowicz brała również udział w eliminacjach do Eurowizji. Jakiś czas temu 36-latka pojawiła się na jednym z eventów, na którym zaskoczyła odmienioną sylwetką. Teraz w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła kulisy przemiany, jaką przeszła.

Zobacz wideo Agnieszka Litwin przeszła sporą metamorfozę. Schudła aż 18 kilogramów!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Bernatowicz przeszła sporą metamorfozę. W jaki sposób schudła około 30 kg?

Od początku obecności w show-biznesie, a także prezentowania muzycznego talentu w rozmaitych programach telewizyjnych, Małgorzata Bernatowicz bardzo się zmieniła. Wraz z mamą, Ewą Kasprzyk pojawiła się ostatnio na evencie jednej z warszawskich klinik medycyny estetycznej, czym wywołała niemałe poruszenie. Uwagę przykuła odmieniona sylwetka, którą prezentowała na wydarzeniu.

 

Wszystko za sprawą jej metamorfozy, jaką przeszła w ostatnim czasie. W rozmowie z Plotkiem wyznała, co pomogło jej schudnąć około 30 kilogramów. Okazało się, że kluczowe były tajniki medycyny chińskiej, a u podstaw przemiany stała dieta oraz aktywność fizyczna.

Zabiegi to jest coś, co robię od niedawna, ale już widzę efekty. To jest coś, co zdecydowanie przyśpiesza tę utratę wagi. Natomiast trzeba wdrożyć dietę i ćwiczenia. Trzeba całościowo podejść do tematu. Ja po prostu jadłam zdrowiej.
 

Zmiana stylu życia to niejedyna zmiana w życiu Bernatowicz. Co pomogło w przemianie?

Okazuje się, że artystka nie stosowała żadnej konkretnej diety. W rozmowie z Plotkiem wyjawiła, że postawiła na zdrowe produkty, a także jedzenie trzech ciepłych posiłków dziennie. Jak podkreśliła, zmiany wprowadzała stopniowo, aby nie forsować organizmu. Nie osiągnęłaby jednak takich efektów bez ćwiczeń oraz jak dodała rad z medycyny chińskiej, które okazały się kluczowe.

Zrobiłam to delikatnie, stopniowo i właściwie w ogóle bez wysiłku. Nie byłam na żadnej konkretnej diecie. Korzystałam z rad medycyny chińskiej. Starałam się jeść trzy ciepłe posiłki dziennie (...). Dużo trenowałam, ale pozwalałam też swojemu ciału odpocząć, kiedy tego potrzebowało. Bez przeforsowania organizmu. No i tak przez kilka lat schudłam sporo.

Stosowanie przez kilka lat zdrowych nawyków, a także aktywność fizyczna, która stała się nieodłącznym elementem stylu życia, w rezultacie pozwoliły Bernatowicz zgubić, jak podaje Plotek około 30 kilogramów.

Więcej o: