Ksiądz zaskoczył parę młodą. Nagle chwycił za mikrofon. "Za taki ślub to można zapłacić"

Na ślubie kościelnym zwykle panuje podniosła atmosfera. W przypadku tego księdza sytuacja wygląda nieco inaczej. Gdy tylko zakończył oficjalną część ceremonii, chwycił za mikrofon i zaskoczył wszystkich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Takiej niespodzianki ze strony księdza nie spodziewał się żaden z gości. Duchowny nie tylko popisał się umiejętnościami wokalnymi, ale i rozbawił wszystkich. Filmik ze ślubu podbił internet. Wiele osób przyznało, że sami chcieliby poznać takiego kapłana.

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Ksiądz chwycił za mikrofon i zaczął śpiewać. Jego występ zachwycił wszystkich 

Filmik udostępniony przez użytkownika frannxs stał się prawdziwym hitem. Choć użytkownik TikToka opublikował go zaledwie 3 dni temu, materiał zebrał już ponad 2,3 miliona wyświetleń. Dlaczego jest aż tak popularny? Wszystko dzięki duchownemu, który okazał się prawdziwą gwiazdą ślubu. Ksiądz prowadzący ceremonię w pewnej chwili chwycił za mikrofon. Nagle z głośników zaczęły dobiegać dźwięki piosenki znanej od lat - "Mamma Maria" Ricchi e Poveri. Kapłan zaczął śpiewać i zrobił to z takim zaangażowaniem, że od razu porwał gości zebranych przy ołtarzu.

To nie był koniec występu duchownego. W przerwie pomiędzy zwrotką a refrenem wykonał zabawny taniec. Zachęcił do niego również państwa młodych. Świeżo upieczone małżeństwo zaczęło pląsać razem z nim. To zachowanie rozbawiło nie tylko weselników, ale i internautów. W komentarzach pod filmikiem znajdziemy wiele osób, które zazdroszczą młodej parze księdza z tak ogromnym dystansem do siebie.

Ludzie zachwycili się popisem księdza. "Szkoda, że nasi księża nie mają takiego luzu"

Choć takie zachowanie księdza z pewnością nie jest częstym widokiem, większość widzów zachwyciła się jego poczuciem humoru. Po obejrzeniu filmiku duża część oglądających stwierdziła, że przydałoby się więcej duchownych z podobnym nastawieniem. Pod wideo znajdziemy również wielu użytkowników z Polski, którzy wręcz zazdroszczą włoskiego kapłana.

Szkoda, że nasi księża nie mają takiego luzu
Chciałabym na swoim ślubie takiego księdza
Za taki ślub to można zapłacić
Dlaczego u nas w Polsce nie ma takich kapłanów? Kościoły byłyby pełne
Więcej o: