Zachowanie pana młodego tuż po ślubie oburzyło ludzi. "Związek skazany na porażkę"

Na tiktokowym nagraniu widzimy nowożeńców opuszczających kościół. Uwagę zwraca przede wszystkim zaskakujące zachowanie pana młodego. Wielu komentujących film nie pozostawiło na mężczyźnie suchej nitki.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i rodzicielskie. Bardzo popularne są także tzw. historie z życia wzięte. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też było w przypadku nagrania z pewnymi nowożeńcami w roli głównej. 

Zobacz wideo Zobacz, jak zawiązać krawat w minutę:

Zachowanie pana młodego tuż po ślubie zbulwersowało ludzi

Niedawno na TikToku ogromną popularność zdobył film ze ślubu, o którym napisały także różne serwisy - m.in. dailymail.co.uk, dzięki czemu o nagraniu zrobiło się jeszcze głośniej. Widzimy na nim nowożeńców opuszczających kościół. Uwagę widzów zwróciło przede wszystkim zadziwiające zachowanie mężczyzny. Wielu z nich nie pozostawiło na nim suchej nitki. Tutaj możecie zobaczyć całe nagranie:

"Czy on został zmuszony do tego małżeństwa?", "Związek skazany na porażkę"

Na filmie możemy zaobserwować, że mężczyzna cały czas wpatruje się w telefon. Co więcej, w ogóle nie zwraca uwagi na swoją żonę ani gości, którzy pojawili się na uroczystości. Uwieczniona na nagraniu sytuacja zbulwersowała wiele osób. Zdaniem komentujących nie wróży to dobrze dla relacji nowożeńców. "Związek skazany na porażkę", "Czy on został zmuszony do tego małżeństwa?", "On jest tam totalnie nieobecny", "To taki smutny widok" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod filmem. 

 

Więcej o: