Siostrzenica Wojewódzkiego związała się ze znanym raperem? Wrzucili wspólne zdjęcie. Dzieli ich 25 lat

Siostrzenica Kuby Wojewódzkiego Kinga Kożuch pojawiła się w objęciach znanego muzyka na jednej z imprez. Wygląda na to, że ponad dwukrotnie starszy mężczyzna jest nowym partnerem modelki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Kożuch od niedawna coraz częściej pojawia się w świecie show-biznesu. 21-latka związana jest ze znaną agencją modelek i modeli D’vision. Siostrzenica Kuby Wojewódzkiego zaskoczyła wszystkich niedawnymi postami na Instagramie. Na zdjęciach można ją zobaczyć razem z popularnym raperem Sokołem.

Zobacz wideo Sprawdzamy stosunek jakości do ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego

Dwa lata temu Kuba Wojewódzki szukał dla niej pracy. Dziś podbija świat mody

Na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego dwa lata temu pojawiło się zdjęcie z Kingą. W opisie zdjęcia celebryta poinformował, że świeżo upieczona maturzystka szuka pracy w stolicy.

 
Uwaga! Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM (też maturzysta) pracy w Warszawie. Gdyby ktoś coś...

Kim jest wspomniany chłopak, nie wiadomo, ale 21-latka coraz częściej ostatnio pojawia się w towarzystwie Wojtka "Sokoła" Sosnowskiego. 

Wspólnie pokazują się na imprezach i podróżują. Żadne z nich jeszcze nic nie potwierdza

Plotki o nowym związku 46-letniego rapera można było usłyszeć już jakiś czas temu. Dywagacje na temat jego partnerki rozpoczęły się w momencie, w którym pojawił się z Kingą Kożuch na kilku branżowych imprezach. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiły się ich wspólne zdjęcia.

 

Modelka i raper pokazali się m.in. na urodzinach jednego ze znajomych muzyka. Fotki z imprezy trafiły na instagramowy profil artysty. Nie tylko Sokół zdecydował się udostępnić wspólne zdjęcia. Zrobiła to także Kinga Kożuch. Na profilu wstawiła kilka fotek ze wspólnych podróży do Amsterdamu i Nowego Jorku. Para obecnie nie potwierdziła oficjalnie tych doniesień. 

Więcej o: