Ma zaledwie rok i już podbił sieć. Zatańczył do hitu Bruno Marsa. "Dzieciak ma ruchy"

Ma nieco ponad rok, a już zachwyca poczuciem rytmu i talentu tanecznego. Nagranie z jego popisami w rytm piosenki "Uptown Funk" stało się hitem Internetu. Bruno Mars ma się czego obawiać?

Nagrania z dziećmi w Internecie cieszą się ogromną popularnością. Wiele z nich szybko staje się viralem, udostępnianym przez miliony, a część trwale zapisała się w pamięci internautów. Śpiewające kilkulatki, dyskusje między brzdącami czy niecodzienne sytuacje zarejestrowane kamerą nierzadko wywołują uśmiech na twarzy widzów. Tak jest i w tym przypadku. Nagranie z chłopcem tańczącym w rytm popularnej piosenki obejrzano kilkanaście milionów razy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wiśniewski szczerze o dzieciach. Z kogo jest dumny?

Zatańczył do piosenki Bruno Marsa. Nagranie pojawiło się na TikToku

Kelley Renee prowadzi profil na TikToku, na którym publikuje krótkie filmiki z życia rodzinnego. Na wielu z nich widać jej dwóch tańczących synów, jednak największym hitem okazał się ten, na którym najmłodszy, który jakiś czas temu skończył rok, tańczy w rytm piosenki autorstwa Bruno Marsa.

Na filmiku widać, jak chłopiec podryguje w rytm piosenki "Uptown Funk" autorstwa Marka Ronsona, a konkretnie fragmentu wykonywanego przez Bruno Marsa. Chłopiec swój występ okraszał też idealnie dopasowanymi do rytmu i słów piosenki odgłosami, nie zapominając o odpowiednich emocjach przekazywanych podczas tańca.

Tańczący malec hitem na TikToku. Internauci zastanawiają się, czy Bruno Mars ma następcę

Nagranie na TikToku wyświetlono już prawie 17 mln razy i skomentowano ponad 60 tysięcy razy. Internauci nie kryli nie tylko zachwytu nad talentem chłopca, lecz także radości, jaką sprawił im jego taniec. Niektórzy nawet zwracali uwagę, że brzdąc tańczy lepiej od autora piosenki.

Boski!
Dzieciak ma rytm i ruchy.
Mały dał radę. Kiedy trasa koncertowa?
Bruno, uważaj. Dzieciak poluje na twoją posadę.
Bruno Mars ma konkurencję.
Więcej o: