Znajdziesz koty wśród pingwinów? Nieliczni są w stanie to zrobić. "Zajęło mi to aż 15 minut"

Gergely Dudás publikuje w mediach społecznościowych liczne rysunki, które są idealnym testem na spostrzegawczość. W najnowszym z nich ukrył trzy koty rozmieszczone pomiędzy pingwinami. Czy jesteś w stanie je znaleźć? Nie każdemu się to udaje.

Gergely Dudás w wykonywanych przez siebie ilustracjach ukrywa nietypowe elementy, a następnie pozwala internautom zmierzyć się z zagadką. Aż 167 tysięcy osób obserwuje jego profil na Facebooku, gdzie publikuje najnowsze prace. Tym razem przedstawił ilustrację, która dla niektórych jest niezwykle łatwa w rozwiązaniu, a dla innych stanowi niemałe wyzwanie. Sprawdź, jak ci pójdzie.

Zobacz wideo Jacek Szawioła układał włosy Dudzie. "Chyba wszyscy daliśmy się nabrać"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jesteś w stanie zlokalizować koty na obrazku? Poniżej sprawdzisz rozwiązanie

Jeśli chcesz sprawdzić swoją spostrzegawczość na podstawie obrazka przygotowanego przez węgierskiego ilustratora, zerknij na poniższą grafikę. Dobrze się jej przyjrzyj, by wśród bałwanów oraz pingwinów dostrzec trzy szare koty. Choć zadanie nie jest najłatwiejsze, warto się z nim zmierzyć. Uzyskanym wynikiem możesz podzielić się w sekcji komentarzy pod artykułem. Jeśli jednak chcesz poznać rozwiązanie, znajdziesz je pod ilustracją.

Gdzie na obrazku znajdują się trzy koty? Choć trudno je dostrzec pośród pingwinów, gdy wiemy, gdzie szukać, od razu rzucają się w oczy. Jeśli podzielimy grafikę na pół pionową linią, to jednego futrzaka dostrzeżemy na samym dole po lewej stronie środka. Drugi kot umieszczony został w prawym górnym rogu ilustracji. Trzeci zaś znajduje się w połowie grafiki. Jeśli przedzielimy obrazek na pół linią poziomą, to kot będzie umiejscowiony tuż pod nią po prawej stronie.

Zagadka nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Niektórym sprawiła trudność

Zagadka zaprezentowana przez węgierskiego ilustratora okazała się nie być tak łatwa do rozwiązania, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Wiele osób nie miało problemów z odnalezieniem kotów. Znaleźli się tacy, którzy dokonali tego już po kilku sekundach od spojrzenia na obrazek. Nie każdy jednak tym razem poradził sobie z rozwiązaniem.

W sekcji komentarzy pod postem pojawiło się wiele głosów użytkowników oraz użytkowniczek Facebooka. Przyznawali, że nie byli w stanie rozwiązać zagadki. Znalezienie trzech kotów zajmowało im wiele czasu lub po prostu w końcu sprawdzali rozwiązanie, ponieważ nie potrafili zlokalizować szarych futrzaków wśród wielu pingwinów.

Znalazł wszystkie trzy, ale zajęło mi to aż 15 minut...
Łatwy, albo po prostu kocham koty, więc ich kształt jest łatwy do znalezienia. Urocze rysunki.
Pierwsze dwa koty znalazłam po kilku minutach. Trzeciego jeszcze nie odnalazłam, ale wrócę do tego później.
Znalazłam dwa i więcej nie dałam rady, musiałam sprawdzić rozwiązanie. Chyba potrzebuję okularów.
Więcej o: