Oświadczył się ukochanej w bajkowym stylu. "Najwspanialsze zaręczyny, jakie kiedykolwiek widziałam"

Zaręczyny to magiczny moment w życiu każdej pary. Nic dziwnego, że tak wiele osób stara się sprawić, by były naprawdę wyjątkowe. Przekonała się o tym pewna kobieta, której ukochany przeszedł samego siebie w organizacji tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Eric oraz Katherina byli parą od siedmiu lat, gdy mężczyzna postanowił się oświadczyć. Ponieważ uważał, że jego ukochana zasługuje na wszystko, co najlepsze, postanowił zaplanować to wydarzenie w sposób wyjątkowy. Zadbał o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Oświadczyny na premierze filmu "Underdog"! Znany aktor poprosił swoją ukochaną o rękę. Tego nikt się nie spodziewał

Oświadczył się w iście bajkowym stylu. By wszystko się udało wstał o 3 nad ranem

1 sierpnia 2015 roku Erik wstał skoro świt, by wraz z najbliższymi odpowiednio przygotować miejsce, w którym miał poprosić ukochaną o rękę. Wybrał niewielką, zabudowaną przestrzeń nad wodą, gdzie wokół barierek oraz ławek powiesił setki latających, kolorowych balonów, a dookoła rozsypał płatki róż. Motyw oświadczyn miał nawiązywać do popularnej bajki Pixara "Odlot". Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania Katherine, która nie mogła uwierzyć w to, co widzi, a to był dopiero początek niespodzianek.

Wyjątkowe zaręczyny Katherine i Erica. "Chcę cię zawsze kochać"

O odpowiednią atmosferę dbała profesjonalna skrzypaczka, a parze przez cały czas towarzyszyli najbliżsi. Mężczyzna przygotował własnoręcznie wykonaną "księgę przygód", w której znalazły się zdjęcia ze wspólnego życia pary oraz pozostawił odpowiednio dużo pustych kartek, by mogli wypełnić je w przyszłości kolejnymi przygodami. Nie zabrakło także filmu z deklaracją uczuć oraz kadrami nagranymi na przestrzeni lat. Gdy skończyli go oglądać, sięgnął do albumu, a z jego ostatniej, zapełnionej kartki wyciągnął pierścionek i ukląkł przed ukochaną. - Chcę spędzić z Tobą całe życie. Chcę cię doceniać. Chcę cię zawsze kochać. Chcę traktować cię jak księżniczkę. Chcę chronić twoje serce — powiedział. Wzruszona kobieta oczywiście przyjęła pierścionek. Na koniec para wypuściła balony w powietrze. Eric przekonywał, że uzyskał na to specjalną zgodę ze strony miasta! Nagranie z tego wydarzenia pojawiło się na YouTube. Obejrzało je ponad 24 tys. osób, a pod nim pojawiło się mnóstwo pełnych zachwytu komentarzy.

 
To były najwspanialsze zaręczyny, jakie kiedykolwiek widziałam na YouTube
Płakałam od początku do końca. Wszystko, co dla niej zrobił było niesamowite
To było absolutnie piękne
Jak uroczo! Jestem mężatką od 31 lat, ale zastanawiam się, czy mój mąż chciałby się ponownie oświadczyć?
Więcej o: