Doda pochwaliła się manicurem na festiwal w Opolu! Fani nie są przekonani. "Cudowne, ale nie wytrzymałabym"

Wszystko wskazuje na to, że Doda jednak wystąpi na festiwalu w Opolu, który będzie trwał o 9 do 11 czerwca. Doda zdecydowała się na dość nietypowy manicure, którym postanowiła pochwalić się swoim fanom za pośrednictwem social mediów. Obserwatorzy nie byli przekonani...

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeszcze kilka dni temu występ Dody w Opolu stał pod znakiem zapytania. Gwiazda podzieliła się na swoim InstaStory szokującym nagraniem, w którym postawiła mocne zarzuty wobec reżysera konkursu "Debiuty", który ma się odbyć podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Mikołaj Dobrowolski miał rzekomo podczas próby zwyzywać aktorkę, kierując w jej stronę wulgaryzmy. Zalana łzami piosenkarka, powiedziała, że nie wie, czy da radę wystąpić. Reżyser wydał publiczne oświadczenie, a TVP oficjalnie przeprosiło artystkę i podjęło działanie w tej sprawie. 

DodaDoda Instagram @dodaqueen

Zobacz wideo Doda we łzach przed festiwalem: Ja nie wiem, czy ja zrobię to Opole

Doda wystąpi na festiwalu w Opolu. Na swoich social mediach pokazała fanom kulisy przygotowań

Doda, wielokrotnie na swoich profilach społecznościowych w swoich wypowiedziach podkreślała, jak ważne są dla niej jej występy na żywo, kiedy jest najbliżej fanów. Gwiazda dzieli się z obserwatorami nagraniami nie tylko z prób, ale również pokazuje kulisy przygotowań oraz tworzenie swojej scenicznej kreacji. Wczoraj Doda, pochwaliła się na swoich social mediach paznokciami, które ewidentnie będą przykuwać uwagę!

Doda w sukience mocno opinającej ciało. Fanka: Oplułam się kawą. Tylko spójrzcie! (zdjęcie ilustracyjne)Doda w sukience mocno opinającej ciało. Fanka: Oplułam się kawą. Tylko spójrzcie! (zdjęcie ilustracyjne) https://www.instagram.com/dodaqueen/

Doda z zaskakującymi paznokciami podczas występu w Opolu

Doda na swoich social mediach podzieliła się z fanami manicurem, na jaki zdecydowała się na festiwal w Opolu. Manicure jest częścią jej scenicznej kreacji. Paznokcie inspirowane są Małą Syrenką. Gwiazda postawiła na błysk, trójwymiarowość. Efektowności paznokciom dodają cyrkonie i brokat. Manicure utrzymany jest w odcieniach różu i srebra. Czy możemy więc wnioskować, że kreacja Dody będzie właśnie w tych kolorach? Szanse są duże. Już nie możemy się doczekać!

Nie wszyscy fani są zachwyceni manicurem Dody. Pod filmikiem pojawiło się sporo komentarzy od zmieszanych fanów

W komentarzach pod opublikowanym przez Dodę filmikiem widzimy sporo komentarzy. Część fanów jest zachwyconych jej efektowną stylizacją paznokci. Znalazły się jednak również głosy twierdzące, że tym razem gwiazda przesadziła.

Pięknie!
Cudowne!
Prześliczne...
Cudowne, ale nie wytrzymałabym.
Wyglądają jak przed spiłowaniem...
Kojarzą mi się ze szponami.
Więcej o: