Urolożka wymienia 5 błędów, które wpływają na sprawy łóżkowe. "Sama prawda"

Urolożka podzieliła się wiedzą na temat zmniejszonego libido, a nawet jego braku. Wskazała 5 czynników, które wpływają negatywnie na sprawy łóżkowe wielu osób. O niektórych z nich na pewno słyszałaś, inne pewnie nie przyszłyby ci do głowy.

Aplikację TikTok wyróżnia to, że w pełni bazuje na krótkich formach wideo, które pozwalają w zwięzły sposób przekazać nawet złożone treści. W sieci coraz większą popularnością oprócz tanecznych formatów cieszą się profile osób związanych ze zdrowiem, które dzielą się z internautami radami oraz wskazówkami dotyczącymi wielu aspektów życia. Jedną z nich jest Anika Ackerman, która na co dzień pracuje jako urolożka, a w sieci dzieli się wiedzą dotyczącą sfer łóżkowych.

Zobacz wideo Ratowniczka zdradza, jakie są najczęstsze sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu dziecka

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Oto pięć rzeczy, które wpływają negatywnie na sferę łóżkową. Lekarz ostrzega

Doktor Anika Ackerman pracuje jako urolog i dzieli się swoją wiedzą za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej profil na TikToku obserwuje już prawie 167 tysięcy osób. W jedynym z ostatnich filmów Ackerman wymieniła błędy, które większość osób popełnia, nie zdając sobie sprawy, że mają one wpływ na ich życie łóżkowe.

  1. Jakość i ilość snu może wpływać na nastrój i poziom energii, ale również wiąże się ze osłabieniem libido.
  2. Picie zbyt dużej ilości alkoholu może mieć nie tylko jednorazowy wpływ na życie łóżkowe, ale również może mieć długoterminowe skutki, jeśli spożywasz go regularnie.
  3. Spożywanie za mało lub za dużo pokarmów w ciągu dnia. Warto zwrócić uwagę na swoją dietę oraz zawarte w niej produkty.
  4. Nadmierny stres również wpływa negatywnie na sferę zbliżeń.
  5. Nuda w sypialni. Brak urozmaicenia w kwestii życia łóżkowego może prowadzić do zmniejszonej ochoty na kontakty.

Reakcje internautów na sugestie urolożki. Obserwatorzy są jednogłośni

Pięć powodów, jak zaznaczyła Ackerman to tylko garstka wielu czynników, które mogą wpływać na libido lub satysfakcję ze zbliżenia. Obserwatorzy w komentarzach wyrazili swoją wdzięczność wobec urolożki, za to, że jej porady medyczne są tak przystępne. Wiele osób zwróciło również uwagę, że podane przez nią przykłady znajdują odzwierciedlenie w ich życiu.

Zgadzam się z tym. Niezależnie od wieku, aby mieć dobre życie seksualne trzeba dbać o zdrowy styl życia. Ograniczyć alkohol i fast foody.
Sama prawda!
Jako mężczyzna zdradzam, że w moim przypadku cukier i kofeina są największymi wrogami.
Więcej o: