Przymierzyła 64-letnią suknię babci. Internautka: O mój Boże, wzięłabym w niej ślub

Tiktokerka @andrea_bejar w jednym z nagrań pokazała, jak mierzy 64-letnią suknię z balu maturalnego babci. Na nagraniu widać, jak ogromną sprawiło jej to radość, a internautki są zachwycone wyglądem sukni zrobionej własnoręcznie od podstaw.

Znalezienie idealnej sukienki na bal maturalny nie jest proste. Dziś do wyboru mamy gotowe modele ze sklepów, które możemy dopasować do upodobań i wyglądu sylwetki. Niegdyś jednak dostęp do podobnych ubrań był utrudniony i kobiety chcąc założyć wyjątkowy strój, musiały dołożyć wielu starań. Z tego względu niektóre panie, tak jak i babcia tiktokerki Andrei Bejar, po udanej imprezie zostawiały suknię na pamiątkę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek broni wyboru kreacji na bal TVN. "To więcej niż suknia"

Przymierzyła suknię babci z balu maturalnego. Model wykonano ręcznie od podstaw

Tiktokerka @andrea_bejar jakiś czas temu udostępniła nagranie, w którym pokazała przymiarkę sukni, którą na bal maturalny założyła jej babcia. Strój ma już 64 lata, a kobieta zrobiła go ręcznie z pomocą mamy. Na początku nagrania Andrea radośnie podskakuje w halce z obręczą dodającą jej objętości. Wygląda na podekscytowaną. W opisie do nagrania poinformowała obserwatorów, że bardzo ją to uszczęśliwiło. Do filmiku dołączyła krótkie opisy, w których wyjaśniła, że jej babcia i prababcia ręcznie ozdobiły wszystko koralikami i wykonały projekt od podstaw. Później z pomocą babci włożyła dopasowaną suknię.

Suknia babci Andrei wygląda, jakby przez wszystkie lata była przechowywana z ogromną starannością. Nie widać na niej piętna upływającego czasu, a na sylwetce tiktokerki prezentuje się nienagannie.

Internauci zachwyceni suknią maturalną babci. "Wzięłabym w niej ślub"

Pod nagraniem Andrei pojawiło się wiele komentarzy internautów. Obserwatorzy zachwycili się suknią jej babci. Niektórzy stwierdzili, że z powodzeniem sprawdziłaby się też jako suknia ślubna, a inni doradzili drobne modyfikacje, dzięki którym model stałby się bardziej dopasowany do naszych czasów.

To mogłaby być też cudowna suknia ślubna.
Suknia potrzebuje dużej białej kokardy z tyłu!
To najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam.
Wyjątkowa.
O mój Boże, wzięłabym w niej ślub. Bardzo ładna, mam obsesję.
Więcej o: