Pokazała, jak jej chłopak oszczędza na bananach. Ludzie są oburzeni. "Zerwij z nim"

Pewna kobieta pokazała, jaki sposób na zaoszczędzenie pieniędzy w czasie zakupów spożywczych znalazł jej partner. Nagranie szybko stało się popularne w mediach społecznościowych. Ludzie są oburzeni zachowaniem mężczyzny.

Co jakiś czas możemy usłyszeć o osobach, które znajdują zaskakujące sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widzimy mężczyznę obierającego banany przed ich zważeniem. Metoda ta oburzyła wiele osób. 

Zobacz wideo Czy Polacy zauważają inflację?

"W taki sposób mój chłopak oszczędza na zakupach bananów"

Na nagraniu widzimy mężczyznę obierającego banana. Klient sklepu następnie umieszcza go w plastikowym woreczku, a na koniec waży. Autorką nagrania jest partnerka głównego bohatera filmu. - W taki sposób mój chłopak oszczędza na zakupach bananów - możemy przeczytać w opisie filmu. Tutaj obejrzycie krótkie nagranie ze sklepu:

Ludzie nie zostawili na nim suchej nitki. "Zerwij z nim"

Film na TikToku wzbudził ogromne zainteresowanie, dlatego też szybko stał się viralem. Metoda mężczyzny wielu osobom jednak nie przypadła do gustu. Komentujący w mediach społecznościowych nie zostawili na nim suchej nitki. Wiele osób stwierdziło, że jego zachowanie nie wróży dobrze dla związku. "Zerwij z nim", "To poważna czerwona flaga, lepiej szybko wycofaj się z tej relacji" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod filmem

Inni natomiast odnieśli się do samej metody, którą zastosował mężczyzna. "Czy to w ogóle jest legalne?", "Waga plastikowego woreczka pewnie spędza mu teraz sen z powiek", "Powiedz mu, żeby nie wkładał ich do torebek, to zaoszczędzi jeszcze więcej" - czytamy pod nagraniem. 

Więcej o: