Widzowie uwielbiali ich w programie "Power Couple". Pobrali się na afrykańskiej plaży. Zaprosili 25 osób

Tomasz Torres, perkusista zespołu Afromental i jego ukochana Paulina Łaba, pobrali się w 2019 roku. Łączy ich miłość do muzyki i pasja do podróżowania. Niedawno para ogłosiła, że spodziewają się dziecka.

Tomasz Torres jest synem kubańskiego perkusisty José Torresa, po którym odziedziczył muzyczny talent. W 2017 roku zaczął spotykać się z aktorką dubbingową i wokalistką, Pauliną Łabą, a znajomość szybko zaowocowała ślubem. Para pobrała się na rajskiej plaży na Zanzibarze, a w 2023 roku ogłosiła, że spodziewają się dziecka.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

Bajkowy ślub na Zanzibarze. "Chcieliśmy, aby ten ślub odbył się na plaży"

Ślub odbył się 26 grudnia 2019 roku, a na przyjęciu bawiło się 25 osób, członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele. Dlaczego zdecydowali się na tak nietypowy kierunek? — Chcieliśmy, aby ten ślub odbył się na plaży. To wiedzieliśmy od razu — wyjaśnił Tomasz Torres w programie "Dzień Dobry TVN".

 

Paulina Łaba dodała, że początkowo zastanawiali się nad zorganizowaniem ślubu na plaży w Świnoujściu. Zdecydowali się jednak na grudniowy termin, co kolidowało z ich marzeniem o słonecznej pogodzie i bajkowym weselu na świeżym powietrzu. — Zaczęliśmy szukać, gdzie w grudniu jest plaża i jest ciepło. Był albo Zanzibar, Azja, albo Karaiby. Pomyśleliśmy, że Afryka to jest miejsce, w którym nikt z nas wtedy jeszcze nie był — przyznał Tomasz Torres. W Afryce znaleźli osobę, która zajęła się przygotowaniami do ślubu, które zaczęły się 9 miesięcy wcześniej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pochwalili się radosną nowiną. "Czekamy na Ciebie nasza duszyczko"

Małżonkowie w 2021 roku wzięli udział w popularnym programie "Power Couple" i zyskali ogromną sympatię widzów. W marcu 2023 roku, kiedy Paulina obchodziła 33. urodziny, para pochwaliła się wspaniałą nowiną. 

 
Czas rozpocząć najpiękniejszą podróż w naszym życiu. Czekamy na Ciebie nasza duszyczko.
Więcej o: