Pojechała na zabieg do Turcji. Nie mogła po nim mrugać. "Dostałaś to, za co zapłaciłaś"

@dimplestilskin jest tikokerką, która na bieżąco publikuje nagrania. Dzieli się w nich szczegółami swojego życia, a obserwuje ją ponad 10 tys. osób. W jednym z filmików pokazała obserwatorom efekty zabiegu, któremu poddała się w Turcji. Kobieta nie przewidziała konsekwencji.

Tiktokerka @dimplestilskin w jednym z nagrań na TikToku podzieliła się z obserwatorami konsekwencjami, które spotkały ją po jednym z zabiegów. Choć nie potwierdziła, jaki dokładnie zabieg przeszła, prawdopodobnie była to plastyka powiek (blefaroplastyka), polegająca na usunięciu nadmiaru skóry lub tłuszczu z okolic oczuKobieta zdecydowała się przeprowadzić go w Turcji, jednak takich efektów się nie spodziewała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Izabela Macudzińska pokazała się po operacji w Turcji - plastry i wycięte powieki

Poddała się plastyce powiek w Turcji. Nie przewidziała, że coś będzie nie tak

Celem tego typu zabiegów jest zniwelowanie opadającej powieki lub obrzęków, jednak w przypadku tiktoterki nie wszystko poszło tak, jak tego oczekiwała. Okazało się, że po wszystkim kobieta nie mogła normalnie mrugać. Konsekwencje pokazała w jednym z nagrań na TikToku.

Kiedy masz operację oczu w Turcji i nie możesz prawidłowo mrugać 

- napisała na pięciosekundowym filmiku. Na klipie widać kobietę w szlafroku i zbliżenie na jej oczy. Autorka próbowała zamrugać kilka razy, by odbiorcy mogli zauważyć, że nie udaje jej się tego zrobić prawidłowo.

Internauci zostawili pod nagraniem wiele komentarzy. Niektórzy sceptycznie podchodzą do tureckich operacji

Wideo w szybkim czasie zyskało prawie 7 tys. komentarzy i wyświetlono je ponad 965 tys. razy. Podczas gdy jedni komentujący współczują tiktokerce nieudanego zabiegu, inni poddali w wątpliwość skuteczność tureckich operacji plastycznych.

Dlaczego ludzie wciąż jeżdżą na operacje plastyczne do Turcji?
Po prostu nie ingeruj w wygląd twarzy, a takie rzeczy nie będą cię spotykać.
Nie mogłam przez miesiąc zamknąć prawidłowo powiek. To normalne. Wszystko będzie dobrze.
Krok pierwszy: bądź wdzięczna za swoją twarz i nigdy nie rób operacji.
Niestety dostałaś to, za co zapłaciłaś. Jest tanio, ponieważ nie jest dobrze. Ludzie nigdy nie zrozumieją, dopóki nie spotka ich to, co ciebie.

Jakiś czas po opublikowaniu nagrania @dimplestilskin przyznała, że mimo wielu komentarzy, w których ludzie mówią jej, że zabieg był nieudany, jest naprawdę zadowolona z uzyskanych efektów.

Więcej o: