Była gwiazdą programu "Top Model". Tak zmieniła się po latach. "Przybyło mi 15 kg"

Olga Kleczkowska była jedną z najpopularniejszych uczestniczek 8. edycji programu "Top Model Polska". Wówczas jako 18-letnia dziewczyna skradła serca widzów oraz jurorów i trafiła do samego finału. Wróżono jej wielką karierę w modelingu. Od tego momentu minęły jednak cztery lata, a w życiu kobiety wiele się zmieniło.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

18-letnia Olga Kleczkowska do programu trafiła niemalże przypadkiem. - Koleżanka miała pomysł, by pojechać na casting już od kilku miesięcy i postanowiłyśmy w końcu, że pojedziemy razem. Kompletnie nie liczyłam, że zajdę tak daleko. Chciałam tylko sprawdzić swoje możliwości, zobaczyć, czy jurorzy zobaczą we mnie "to coś" - mówiła Olga cytowana przez "Glamour". Okazało się, że jurorzy dostrzegli w niej potencjał, a dzięki ciężkiej pracy udało jej się dojść do samego finału. 

Zobacz wideo Joanna Krupa mówi, czy „Top Model" jest reżyserowane. Wymowna odpowiedź

Olga Kleczkowska odkryła swój talent w programie 

Jako młoda kobieta u progu dorosłości nie śniła jeszcze o modelingu - mimo to Olga postanowiła spróbować swoich sił i pójść na casting. Jurorzy byli zachwyceni jej charyzmą i hipnotyzującą urodą, a dzięki ciężkiej pracy z odcinka na odcinek rozkwitała i coraz bardziej zatracała się w marzeniach o modelingu. - Wielu moich znajomych mówiło mi, że nadaję się na modelkę, że mam warunki itd. Pomyślałam, że warto spróbować - czytamy w kwestionariuszu na stronie "Glamour". Jak potoczyła się jej kariera po zakończeniu programu?

 

Olga Kleczkowska po "Top Model" przeszła metamorfozę 

Po udziale w programie 18-latka kontynuowała pracę w modelingu, choć zaczęła nieco bardziej skupiać się na aktywności w mediach społecznościowych. Dostawała coraz więcej nowych ofert współpracy, założyła konto na TikToku i rozwinęła profil na Instagramie. Po latach możemy dostrzec, że kobieta przeszła ogromną metamorfozę. Przefarbowała włosy na odważny kolor, zmieniły się również jej rysy twarzy i sylwetka.

Przybyło mi około 15 kilogramów wagi i dużo szczęścia w życiu - napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy w mediach społecznościowych. Okazuje się bowiem, że Olga jakiś czas po zakończeniu programu zmagała się z zaburzeniami odżywiania. - Kiedy czujesz się nieatrakcyjna przez to, że ważysz więcej, ale przypominasz sobie, że kiedy wyglądałaś "najlepiej", nie mogłaś się w pełni wyprostować od bólu pustego żołądka - czytamy na nagraniu, które zamieściła modelka na swoim profilu. Na koniec dodała: - Podziękuję, jednak jest mi dobrze. 

 
Więcej o: