Pamiętacie córkę Marty z "M jak miłość"? 10 lat temu zastąpiła ją inna aktorka. Jak wygląda teraz?

W tym roku mijają 23 lata od emisji pierwszego odcinka "M jak miłość". W rolę Marty od samego początku wciela się Dominika Ostałowska, natomiast jej córkę Anię grały trzy różne aktorki. Jedną z nich była Julia Paćko, która występowała w serialu do 2013 roku. Jak wygląda teraz?

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Pierwszy odcinek "M jak miłość" został wyemitowany w listopadzie 2000 roku. Wszystkie odcinki dostępne są nadal na vod.tvp.pl. W obsadzie od samego początku jest Dominika Ostałowska, która wciela się w rolę Marty Wojciechowskiej. Marta była związana z Norbertem, którego grał Mariusz Sabiniewicz. Serialowa para doczekała się dwójki dzieci: Łukasza oraz Ani. W rolę Ani wcielały się aż trzy aktorki: Julia Paćko, Weronika Wachowska oraz Gabriela Świerczyńska. Jak zmieniła się Julka i czy nadal zajmuje się aktorstwem?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Grała Anię Wojciechowską w "M jak miłość". Dlaczego odeszła z serialu?

Julia Paćko dołączyła do obsady "M jak miłość" w 2007 roku. Miała wtedy 2 lata. Grała w serialu przez 6 lat, aż w 2013 roku została zastąpiona inną aktorką. Na jej miejscu pojawiła się Weronika Wachowska, a od 2019 roku Anię gra Gabriela Świerczyńska. Dlaczego 10 lat temu produkcja zdecydowała się na zmianę aktorki? - Zmiana podyktowana była wymogami scenariusza co do tej postaci. Julii i jej mamie produkcja bardzo dziękuje za fantastyczną współpracę - powiedziała w rozmowie z portalem superseriale.pl osoba związana z "M jak miłość".

Wcielała się w rolę Ani przez 6 lat. Jak wygląda teraz?

Gdy Paćko zniknęła z serialu, widzowie byli zawiedzeni. Julka jest w zbliżonym wieku do serialowej Ani, dlatego fani "M jak miłość" uważali, że Wojciechowską powinna grać ta sama aktorka. W 2017 roku Julia pojawiła się w serialu "Koty i zaloty" emitowanym na antenie Polsatu. Grała córkę głównej bohaterki. Po zakończeniu produkcji młoda gwiazda wycofała się z aktorstwa i postanowiła skupić się na nauce.

 

Julka jest aktywna na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda. Od emisji ostatniego odcinka "M jak miłość" z jej udziałem minęło 10 lat, a Paćko nie przypomina już serialowej Ani. Na zdjęciach w naszej galerii możecie sprawdzić, jak się zmieniła. 

Więcej o: