Przez lata obciachowe i kiczowate. Teraz te spodnie wracają! Patrzcie na Anię Lewandowską

Jeszcze do niedawna wiele kobiet chciało wymazać je z pamięci raz na zawsze. Nic z tego! Okazuje się, że znienawidzony trend lat 2000 powraca. Niedawno w tego typu spodniach pokazała się m.in. Anna Lewandowska. Co myślicie - nadal kit czy może jednak hit?

Więcej o trendach i stylizacjach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Mówi się, że "w modzie wszystko już było" i doskonale widać to w niektórych trendach, które zataczają koło. W 2023 roku do łask wracają ubrania, które modnie były na początku lat 2000., a przez ostatnie lata większość kobiet myślało, że pożegnało się na dobre z takimi elementami garderoby. Nic z tych rzeczy! Najpopularniejsze influencerki oraz gwiazdy coraz częściej tworzą stylizacje, w których umieszczają ubrania do niedawna uważane za obciachowe.  

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Anna Lewandowska w spodniach, które po latach wracają do trendów

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także jedną z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Żona Roberta Lewandowskiego aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat żywienia oraz aktywności fizycznej, lecz także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia.

Anna Lewandowska zachwyca nie tylko swoją formą fizyczną, lecz także stylizacjami, którymi inspiruje się wiele śledzących ją kobiet. Już nie raz pokazywała, że lubi bawić się modą i doskonale orientuje się w obowiązujących trendach. Jakiś czas temu pokazała się w jeansowych biodrówkach, które po latach niebytu znów wracają do trendów.

 
Nice
Ogień stylówka
Booosko
Mega

- komentują internautki.

Jeansowe biodrówki znów są modne - jak je nosić?

Nie da się ukryć, że biodrówki nie należą do najłatwiejszych elementów garderoby i właśnie dlatego wiele kobiet za nimi nie przepada. Ten krój spodni można jednak wystylizować tak, by całość prezentowała się naprawdę dobrze. W tej kwestii można zainspirować się stylizacjami gwiazd. Jeansowe biodrówki można np. zestawić z basicowym topem, skórzaną kurtką i dużą biżuterią, jak zrobiła to Hailey Bieber lub nieco bardziej eleganckim wydaniu, niczym Sara Boruc, z marynarką oraz modnymi balerinami. 

Więcej o: