Te 3 znaki zodiaku uchodzą za najgorszych kierowców. Lepiej zejść im z drogi

Każdy zachowuje się inaczej za kierownicą, lecz niektóre osoby mogą mieć ze sobą więcej wspólnego, niż im się wydaje. Według astrologii niektóre znaki zodiaku mają niebezpieczne nawyki, które czynią ich gorszymi kierowcami od pozostałych.

Bez względu na to, dokąd się wybierasz, prowadzenie samochodu wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Niezliczone wypadki i niespodzianki mogą zdarzyć się na drodze, dlatego ważne jest, aby zachować czujność, dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa wszystkich wokół. Warto traktować poniższe zestawienie z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Drugie tyle na drodze ekspresowej. Mandat 2,5 tys. zł dla kierowcy BMW

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryby unikają skomplikowanych manewrów na drodze, gdyż mogą sobie z nimi nie poradzić

Zodiakalne Ryby słyną ze swojej dobroci i życzliwości. Często wolą przyjąć przeprosiny od kogoś, kto uderzył w ich samochód, zamiast rościć dużych odszkodowań. Zwykle są uprzejmi jako kierowcy i nie lubią adrenaliny związanej z jazdą. Osoby spod znaku Ryby, bardzo często jeżdżą też w najbezpieczniejsze miejsce parkingowe, bo wolę nie przejmować się zbyt wymyślnymi manewrami. Często zdarza im się również zapomnieć, gdzie właśnie zaparkowały.

Byk lubi bujać w obłokach. Często dają się ponieść emocjom

Osoby spod znaku Byka przez większość czasu żyją, w emocjonalnym świecie snów. Nie oznacza to, że nie zwracają uwagi na to, co dzieje się na drodze. Często nie mogą powstrzymać emocjonalnej reakcji na wszystko, co dzieje się wokół nich, a także łatwo denerwują je małe rzeczy. Zdarza im się również nie dostrzec pewnych znaków, przez co wpadają w kłopoty.

Wodnik często kieruje się swoimi potrzebami, również podczas jazdy

Zodiakalny Wodnik to wyjątkowo indywidualistyczna osobowość, co ma odzwierciedlenie w tym, jakim jest kierowcą na drodze. Często lubi tworzyć własne zasady. Osoby spod znaku Wodnika będą przestrzegać ustanowionego prawa, dopóki nie będzie to odpowiadało ich celom. Jeśli nikt nie patrzy, zodiakalny Wodnik nie rozumie, dlaczego nie mogą skręcić w złą stronę, jednokierunkową ulicą lub zignorować czerwonego światła, jeśli nie ma ruchu poprzecznego.

Więcej o: