Anja Rubik pokazała zdjęcia sprzed lat. "W życiu bym nie powiedziała, że to ty"

W świat modelingu wkroczyła, mając zaledwie 13 lat. Od tej pory jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Mimo upływu lat Anja Rubik nadal błyszczy w świetle reflektorów i olśniewa urodą. Wczoraj najsłynniejsza polska modelka obchodziła 40. urodziny. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia sprzed lat; gwiazda zmieniła się nie do poznania.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W świat modelingu wkroczyła już jako nastolatka, z biegiem lat stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek w Polsce i na świecie. Anja Rubik współpracowała z najbardziej prestiżowymi markami na świecie, takimi jak Versace, Doce & Gabbana czy Victoria's Secret. Na okładce "Vogue" pojawiła się ponad 40 razy, jednak jej praca nie skupia się tylko na modelingu. Gwiazda jest również działaczką społeczną; skupia się przede wszystkim na rozwoju edukacji seksualnej wśród nastolatków w Polsce. Ponadto projektuje ubrania. Wczoraj obchodziła 40. urodziny, a na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia sprzed lat. Modelka zmieniła się nie do poznania. 

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Jako nastolatka podbiła świat modelingu 

Anja Rubik urodziła się 12 czerwca 1983 w Rzeszowie. Wówczas niewiele osób wróżyło córce lekarzy weterynarii karierę w modelingu - do czasu, gdy wieku 13 lat wzięła udział w konkursie Elite Model Look. Występ ten stał się początkiem wielkiej kariery. Dwa lata później debiutowała już na wybiegu,  idąc w paryskim tygodniu mody. W końcu młoda modelka postanowiła przeprowadzić się do Paryża. Od tej pory jest jedną z najważniejszych i najbardziej wpływowych supermodelek na świecie. 

Anja Rubik na zdjęciach sprzed lat

Wczoraj słynna modelka obchodziła swoje 40. urodziny. Z tej okazji podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z dzieciństwa; widzimy na nim małą dziewczynkę na urodzinowej imprezie. Fotografia zamieszczona przez Anję Rubik stała się również pretekstem do podziękowań dla tych, którzy przez lata ją wspierali. 

Słowa nie wystarczą, aby wyrazić to, jak wdzięczna jestem za te wszystkie lata! Za te wszystkie chwile, przygody i wspaniałych ludzi w moim życiu! Ale jazda 

- napisała modelka pod zdjęciem na Instagramie. Po chwili w komentarzach fani zasypali ją komplementami i życzeniami urodzinowymi. 

 

To jednak niejedyne zdjęcie na profilu gwiazdy, które pokazuje, jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Niegdyś Anja Rubik podzieliła się również ze swoimi fanami sesją, w której brała udział, gdy miała zaledwie 14 lat. Wówczas była brunetką, a w chwili robienia zdjęć towarzyszyła jej mama. - Pamiętam, że myślałam sobie wtedy: tylko udawaj, że wiesz, co robisz... i uspokój się - czytamy we wpisie pod zdjęciem. Wielu internautów dostrzegło, jak bardzo zmieniła się Anja Rubik na przestrzeni lat, w komentarzach czytamy bowiem: "W życiu bym nie powiedziała, że to ty", "O rany", "Zupełnie jak nie ty". 

 
Więcej o: