Krzysztof Jackowski ma smutną wizję na lato 2023. Jego słowa mogą załamać

Krzysztof Jackowski podzielił się niedawno swoją wizją na nadchodzące miesiące letnie. Jego słowa z pewnością zaniepokoją wiele osób. - Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą - powiedział jasnowidz.

Krzysztof Jackowski udzielił niedawno wywiadu serwisowi o2.pl. Najsłynniejszych jasnowidz w naszym kraju zdradził w rozmowie między innymi, jak jego zdaniem będą wyglądały nadchodzące miesiące letnie. Słowa Jackowskiego jak zwykle nie napawają optymizmem. 

Zobacz wideo Gwiazda "Love Island" poszła do wróżki, by poznać swoją przyszłość

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję na lato 2023

Zdaniem Jackowskiego musimy być przygotowani na wiele trudności związanych z pogodą. Zgodnie z wizją jasnowidza, będzie ona wyjątkowo kapryśna. Jak zdradził Jackowski, grozi nam zarówno susza, jak i podtopienia. - Będą dwa okresy suszy. Pomiędzy tymi okresami będą też podtopienia. Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą, ale też bardzo mocnymi, obfitymi opadami deszczu - powiedział w rozmowie z serwisem o2.pl.

Przepowiednie jasnowidzów. Lepiej zachować dystans

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju. Jak twierdzi, wielokrotnie pomagał przy poszukiwaniach zaginionych osób. Poza tym aktywnie udziela się w mediach, a jego kanał na platformie YouTube subskrybuje ponad 296 tysięcy osób. Warto jednak pamiętać, że Jackowski często się mylił. Przykładowo, kilka lat temu Jackowski zaangażował się m.in. w śledztwo dotyczące zaginięcia Iwony Wieczorek. - Raz mówił, że nie żyje. Potem wskazywał, że przebywa w Jastrzębiej Górze. Innym razem, że jest porwana w Rewalu. Nic się kupy nie trzymało - przyznała po latach matka zaginionej dziewczyny.

Więcej o: