Pierwsza żona Zamachowskiego zostawiła go po 3 latach. Wiśniewski twierdził, że odeszła do jego byłej żony

Życie prywatne Zbigniewa Zamachowskiego od lat wzbudza zainteresowanie ludzi. Aktor miał trzy żony, z czego najlepiej wspominał związek z pierwszą, Anną Komornicką. Po latach Michał Wiśniewski zasugerował, że partnerka Zbyszka zostawiła go dla kobiety. Miała nią być wokalistka zespołu "Ich Troje".

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Pierwszą żoną Zbigniewa Zamachowskiego była Anna Komornicka. Byli razem 3 lata. Po rozstaniu aktor związał się z Aleksandrą Justą, z którą doczekał się czwórki dzieci. Ostatnią żoną Zbyszka była Monika Richardson. O pierwszym małżeństwie zawsze wypowiadał się kulturalnie i podkreślał, że rozstał się z Anną w dobrych stosunkach. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Zbigniew Zamachowski i Anna Komornicka. Dzieliło ich 9 lat

Zamachowski i Komornicka poznali się na parapetówce w 1988 roku. Zbigniew miał wtedy 27 lat, a Anna 18. Połączyła ich rozmowa o płytach, a później zaczęli spotykać się prywatnie. Spędzili razem sylwestra 1988/1989 i od tamtej pory byli nierozłączni. - Miał szczególny wdzięk, który mnie przyciągał, wrażliwość - mówiła Komornicka w wywiadzie dla "Pani". Początki ich znajomości nie były usłane różami, ale mimo dzielących ich różnic postanowili wziąć ślub. - Wiem, że bywam potworem. Ona umie to łagodzić. Za największą jej zaletę uważam to, że w ogóle jest, istnieje w moim życiu. Sama jest jedną wielką zaletą - mówił Zamachowski.

Rozstali się po 3 latach. Powodem była inna kobieta

Po 3 latach małżeństwa Anna i Zbigniew się rozstali. Oficjalnym powodem była dzieląca różnica wieku i inne oczekiwania od życia. Zamachowski chciał założyć rodzinę, a Komornicka pragnęła rozwijać karierę. Po rozwodzie z aktorem rozpoczęła współpracę z Magdą Femme, byłą wokalistką "Ich Troje" i żoną Michała Wiśniewskiego. Podobno relacja służbowa Komornickiej i Femme szybko zamieniła się w prywatną. Tak przynajmniej twierdził Michał Wiśniewski, który w 2012 roku, jak cytuje Plejada.pl, zamieścił jednoznaczny wpis w mediach społecznościowych o byłej żonie:

Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego) (...). Nie mam pretensji o to, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i pięć moich mówi wszystko...
Więcej o: