Joanna Liszowska w krótkich, czarnych włosach? W takiej odsłonie jest nie do poznania

Znakiem rozpoznawczym Joanny Liszowskiej zdecydowanie są jej włosy. Gwiazda zachwyca burzą jasnych loków, które zdarza się jej czasem wyprostować. Nigdy nie zdecydowała się jednak na drastyczne ścięcie włosów. Sprawdziliśmy, jak wyglądałaby w takim wydaniu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Joanna Liszowska od 2007 roku jest związana z telewizją Polsat. Wystąpiła w programie "Jak oni śpiewają" i "Twoja twarz brzmi znajomo", była jurorką" Got to Dance. Tylko taniec", a od 2014 roku wciela się w rolę Patrycji Kochan w serialu "Przyjaciółki". Aktorka od wielu lat jest wierna jednemu wizerunkowi, tj. burzy długich blond loków. Za pomocą aplikacji FaceApp sprawdziliśmy, jak by wyglądała, gdyby zdecydowała się obciąć włosy.

Zobacz wideo Joanna Liszowska zabawnie o medycynie estetycznej. Zażartowała z reporterem

Joanna Liszowska. Od lat jest wierna jednej fryzurze

Po raz pierwszy na szklanym ekranie Liszowska pojawiła się w 2002 roku w serialu "Szpital na perypetiach". W ciągu wszystkich lat jej działalności artystycznej mogliśmy ją oglądać w różnych wydaniach.

Miała brązowe włosy, grzywkę albo wyprostowane, gładkie pasma. Kosmyki zawsze sięgały jej minimum za ramiona, dlatego nie mieliśmy szansy zobaczyć Joasi w innej długości włosów. Jak by wyglądała, gdyby zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru na czarny?

Joanna Liszowska w krótkich czarnych włosachJoanna Liszowska w krótkich czarnych włosach www.instagram.com/joannaliszowskaofficial/ FaceApp

Włosy Joanny Liszowskiej. Loki to jej znak rozpoznawczy

W 2010 roku Joanna Liszowska była nominowana do tytułu "Najpiękniejszej Polki" w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi. Z biegiem lat burza blond loków stała się jej znakiem rozpoznawczym. W filmach i serialach też najczęściej możemy ją oglądać w takiej wersji.

 

W grudniu gwiazda skończy 45 lat, ale siwe włosy są jej niestraszne. Rok temu dodała zdjęcie z widocznymi srebrnymi pasmami, czym zyskała aprobatę fanów. Pochwalili Asię za odwagę i promowanie naturalności. W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć, jak aktorka wyglądałaby w krótkiej fryzurze. Powinna ściąć włosy?

Więcej o: