Kaczorowska nie ochrzciła córek. "Sakramenty zamykają czakry". A co myśli o religii?

Agnieszka Kaczorowska w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, co myśli na temat lekcji religii. Aktorka nie ochrzciła swoich córek, ale zamierza posłać je w szkole na ten przedmiot? Postawiła sprawę jasno: "Chciałabym, żeby tego doświadczyły".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Agnieszka Kaczorowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 417 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramowym profilu regularnie porusza bliskie kobietom tematy, takie jak samoakceptacja, a także macierzyństwo. Wiele kobiet w sieci jest bowiem ciekawych, jak aktorka wychowuje swoje dwie córeczki.

Zobacz wideo Co chciałabyś/chciałbyś usłyszeć od mamy?

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła swoich córek

Temat sakramentów wzbudza w Polsce wiele skrajnych emocji. W ostatnich latach można zauważyć, że coraz więcej osób, również tych znanych z telewizji i Internetu, rezygnuje z chrztu swoich dzieci. Jedną z nich jest Agnieszka Kaczorowska.

Uważam, to jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać

- powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Agnieszka Kaczorowska o religii w szkole. Postawiła sprawę jasno

Agnieszka Kaczorowska nie krytykuje wiary ani religii katolickiej, jednak chciałaby, aby jej córki poznały różne religie i w odpowiednim momencie same zadecydowały o swojej wierze. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że chciałaby, żeby jej córki zgłębiały swoją wiedzę w tym temacie nie na lekcjach religii, a religioznawstwa.

Ja bardzo bym chciała, żeby moje dziewczynki miały edukację o wszystkich religiach świata. Chciałabym, żeby tego doświadczyły i wiedziały, czym jest religia, dlaczego w różnych stronach świata ludzie wyznają inne religie i na czym te religie polegają. Co jest między nimi wspólne, a co inne. Jeżeli któraś religia je bardziej zaciekawi, to może będą chciały się dowiedzieć jeszcze więcej. Religioznawstwo to jest coś, czego chciałabym, aby dziewczyny się uczyły

- przyznała.

Więcej o: