Głęboki dekolt u pań po 40-tce? Ścibakówna i Kalczyńska stawiają na odważne sukienki. Wygląda to "zjawiskowo"

Czy zmysłowe sukienki z głębokim dekoltem zarezerwowane są jedynie dla kobiet z młodszego pokolenia? Beata Ścibakówna i Anna Kalczyńska stawiają czoła konwenansom. Swoimi stylizacjami udowadniają, że odważne kroje z powodzeniem mogą również nosić dojrzałe kobiety.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sukienki z głębokim dekoltem są głównie kojarzone z kobietami z młodszego pokolenia. Panuje przekonanie, że dojrzałym kobietom "nie wypada" zakładać odsłaniających krojów i że powinny ubierać się "stosownie" do wieku. Nic bardziej mylnego. Coraz więcej kobiet, w tym celebrytek i największych gwiazd, stawia na odważne i zjawiskowe fasony, które podkreślają sylwetkę i prezentują się bardzo szykownie. Beata Ścibakówna i Anna Kalczyńska postawiły na sukienki w ponadczasowym i bardzo kobiecym kroju, udowadniając, że moda nie zna wieku. 

Zobacz wideo Anna Kalczyńska o wirze macierzyństwa. Czy jej dzieci oglądają "Dzień dobry TVN"?

Beata Ścibakówna w odważnej sukience z głębokim dekoltem. Aktorka odsłania figurę

Beata Ścibakówna podczas pokazu mody Macieja Zienia, postawiła na fenomenalną długą sukienkę w klasycznym czarnym kolorze. Sukienka sięga aż do ziemi i ma prosty, ale za to bardzo efektowny krój. Góra sukienki posiada głęboki dekolt i zaopatrzona jest w dwa cienkie ramiączka, które łączą się na szyi. Plecy aktorki są całkowicie odkryte. Sukienka ma szew w talii, co pięknie podkreśla figurę Beaty.

 

Instagram wrze z zachwytu. Beata Ścibakówna podbiła serca swoją stylizacją

Stylizacja Beaty Ścibakównej zrobiła ogromne wrażenie na jej fanach. Aktorka udowodniła, że odważna sukienka to strzał w 10-tkę dla dojrzałych kobiet. Pod zdjęciem z wydarzenia posypały się komentarze wyrażające zachwyt.

Ale piękna! Zjawiskowo wyglądasz
Cudowna figura! Wow
Jak zwykle piękna
 

Sukienka z głębokim dekoltem na co dzień. Anna Kalczyńska w zwiewnym i zjawiskowym fasonie

Anna Kalczyńska postawiła na długą sukienkę, której krój zbliżony jest do fasonu, który włożyła Beata Ścibakówna. Można powiedzieć, że sukienka Anny jest jego codzienną wersją. Uszyta jest z naturalnego i oddychającego materiału, który świetnie nadaje się na ciepłe dni. Sukienka ma luźny i zwiewny krój z głębokim dekoltem, który wygląda fenomenalnie, a jej ramiączka łączą się na szyi. Szew w talii dyskretnie podkreśla figurę Anny. Dziennikarka połączyła swoją beżową sukienkę z koturnami tego samego koloru, co stworzyło perfekcyjny look na słoneczne dni lata. 

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska Instagram @annakalczynskam

Więcej o: