Justyna Steczkowska zdradziła, jak wygląda jej dieta. Czego nie je? "Nie ma zmiłuj"

Justyna Steczkowska od lat budzi wiele emocji za sprawą swojej smukłej sylwetki oraz niezwykle zgrabnych nóg. - "Jak można mieć takie ciało", "Ciągle młoda" - piszą fani pod zdjęciami 50-letniej piosenkarki. Co więc robi, by tak wyglądać?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Justyna Steczkowska od lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka zarówno na scenie, jak i na co dzień prezentuje się nieskazitelnie, za każdym razem zachwycając swoimi stylizacjami, makijażem, fryzurą oraz fenomenalną figurą.

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej figury. "Jeśli chcesz mieć formę mając lat 50, tak jak ja..."

Justyna Steczkowska dla wielu obserwujących ją kobiet jest ogromną inspiracją. Wiele z nich zastanawia się, co robi 50-letnia artystka, że nieustannie jest w tak fenomenalnej formie. Ostatnio, w rozmowie z Plotkiem, Justyna Steczkowska zdradziła, w czym tkwi jej sekret oraz jak wygląda jej dieta.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza sekret sylwetki. "Jeśli chcesz mieć formę, mając 50 lat."

- Bo ja wiem. Jedynym sekretem jest po prostu praca. Najlepiej lubić swoją pracę, bo wtedy nie odczuwa się jej ciężkości. Ale zanim się stanie na scenie (...) musisz wykonać dużo różnych prac, których nie widać. A jeśli chcesz mieć formę mając lat 50, tak jak ja, no to nie ma zmiłuj. Trzeba wstać z kanapy, trzeba się ruszać, trzeba ćwiczyć, trzeba pamiętać o tym, że ciało jest przekaźnikiem emocji, twoim wielkim skarbem i szanować je. Nie mówię obsesyjnie o nie dbać, chociaż każdy niech robi, co lubi, ale uważam, że należy szanować swoje ciało. A ono potrzebuje ruchu, potrzebuje naszej miłości, akceptacji i zdrowia. Czyli zbilansowanej diety, zrzucenia ciężkich emocji z siebie, ładowania go pozytywną energią, którą na pewno sport w nas wyzwala w dużej mierze. (...) Niczego nie wykluczam, ale jem dużo zielonych rzeczy. Bardzo dbam o to, żeby spożywać odpowiednie zestawy witamin. Sama je przyszykowuję. Bardzo dokładnie czytam, co jem, w jakim czasie i po co - powiedziała Justyna Steczkowska.

"Najlepsze ciało w świecie polskiego show-biznesu"

Pod publikowanymi przez Justynę Steczkowską postami na Instagramie regularnie pojawia się wiele komplementów oraz słów zachwytu od internautek oraz internautów:

Najzgrabniejsze nogi w Polsce
Piękna z pani kobieta. Dodatkowo obdarzona anielskim głosem
Wyglądasz na 25 lat
Pani Justyno, pani naprawdę jest chyba szamanką. Jak można mieć takie ciało... Cudo
Najlepsze ciało w świecie polskiego show-biznesu
Ideał kobiety
Piękna figura

- komentują.

Więcej o: