Pokazuje, jak zmieniła się po rozwodzie. "Straciłam 9 kg i męża"

Marissa wyszła za mąż dwukrotnie i dwa razy stwierdziła, że był to błąd i chce się rozwieść. Nie żałuje swoich decyzji. Wręcz przeciwnie, więc pomaga podjąć decyzję o rozwodzie kobietom, które w małżeństwie nie są szczęśliwe, ale boją się odejść od męża.

Więcej tematów związanych z rodziną i partnerstwem na stronie Gazeta.pl

Marissa Baker jest aktywną użytkowniczką TikToka. Dwukrotnie się już rozwiodła, chociaż nie ukończyła nawet trzydziestu lat. Ponieważ przeżyła dwa rozwody (rozstania nastąpiły z jej inicjatywy), stwierdziła, że może się dzielić z innymi swoim doświadczeniem i doradzać im, jak najlepiej się rozstać. Z tego powodu sporo materiałów zamieszczanych na jej koncie na TikToku dotyczy rozstań i rozwodów. 

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Pokazała, jak się zmieniła po rozwodzie

Marissa opublikowała nagranie, na którym pokazuje, jak wyglądała przed drugim rozwodem (2020 rok), a jak po nim (2023 rok). Nagranie opatrzyła komentarzem: "To niesamowite, jak wiele może się zmienić w ciągu trzech lat. Straciłam 20 funtów [ok 9 kg - przyp. red.] i męża".

Kobieta uważa, że wybrałaby rozwód za każdym razem, gdyby to oznaczało, że będzie zdrowsza i szczęśliwsza. 

Ten mój blask to wszystko, czego potrzebuję, żeby pamiętać, że stawianie siebie na pierwszym miejscu i rozwód to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek dla siebie zrobiłam, siostro

- zapewnia na nagraniu. Na innym filmiku przypomina, że zawstydzanie kobiety, która się rozwodzi lub już to zrobiła stwierdzeniami, że za mało się starała, żeby zachować męża, za mało pracowała nad sobą i swoją relacją, jest krzywdzące i nie powinno mieć miejsca. Na jeszcze innym przypomina, że to, że kobieta chce się rozwieść lub właśnie to robi, nie oznacza, że jest leniwa, a argument "bo chcę" powinien być wystarczający. Na jeszcze innym opublikowanym filmiku podejmuje temat kobiet, które wiedzą, że powinny się rozwieść, ale nie mają odwagi odejść od męża. 

Więcej o: