Odeta Moro w stroju kąpielowym "23 lata i 23 kg temu". Fani przecierają oczy. "Ale hot"

Odeta Moro postanowiła ostatnio nieco powspominać, udostępniając zajęcia na Instagramie. Podzieliła się w mediach społecznościowych fotografiami sprzed wielu lat, na których pozuje w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Jak się na nich prezentuje?

Odeta Moro regularnie publikuje zdjęcia i inne materiały w mediach społecznościowych. Jej obserwatorki oraz obserwatorzy chętnie wówczas komentują to, co udostępnia na Instagramie. Tym razem niemałe zainteresowanie wzbudził post, w którym Odeta Moro wspomina sesję zdjęciową sprzed lat. Jak prezentuje się na zdjęciach w bikini

Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Odetą Moro

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odeta Moro wspomina sesję sprzed lat. Pokazała zdjęcia w stroju kąpielowym

Wczoraj, 13 czerwca 2023 roku, Odeta Moro udostępniła na Instagramie zdjęcia, które pochodzą z sesji zdjęciowej sprzed 23 lat. Pozuje na nich w czarnym, połyskującym stroju kąpielowym. Dwuczęściowy model na ramiączkach zestawiony został z różowymi klapkami na obcasie oraz okularami przeciwsłonecznymi, które w latach dwutysięcznych doskonale wpisywały się w trendy

 

Odeta Moro postanowiła nieco powspominać i do udostępnionych fotografii dodała krótki opis. Zaznacza w nim, że cieszy się, iż wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Uważa, że dzięki niej będzie mogła w przyszłości pokazać wnukom, jaką figurę miała w młodości. Do zdjęć, jak i kilkuzdaniowego opisu postanowili odnieść się obserwatorzy oraz obserwatorki Odety na Instagramie.

23 lata temu i 23 kg temu. Dobrze, że człowiek się trochę obnażył przed obiektywem, przynajmniej wnuki uwierzą, że babcia była szczupła. A co tam, body positive!

Wspomnienia Odety Moro wzbudziły zainteresowanie. Fanki oraz fani są pod wrażeniem

Odważne zdjęcia Odety Moro wzbudziły zainteresowanie wśród użytkowników i użytkowniczek Instagrama. Wiele osób w sekcji komentarzy zwraca uwagę na to, że nie zauważają różnicy między obecną figurą dziennikarki a tą sprzed 23 lat. Zaznaczają, że zawsze wygląda tak samo pięknie. Inni natomiast postanowili zachwycić się przedstawionymi fotografiami, pozostawiając liczne komentarze oraz polubienia pozostawione pod udostępnionym postem.

Ja Cię kocham Odeta za to, jakim jesteś super ziomem.
Teraz wyglądasz lepiej!
A ja myślałem ze to z teraz...
Ale hot. Teraz również pięknie, urok nie kryje się w cyferkach.
Wyglądasz BOSKO i jesteś wspaniała!
Nadal jest extra.
Więcej o: