Poznali się na portalu randkowym. On ma 82 lata, ona 85 i w tym roku wzięli ślub. "Ma coś w sobie"

Tricia i Ian poznali się na portalu randkowym i w lutym 2023 roku postanowili wziąć ślub. Ona ma 85 lat, on 82. Oboje byli wcześniej w długoletnich związkach małżeńskich. Ich przypadek pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

7 lat temu Tricia zarejestrowała się na portalu randkowym Plenty More Fish. Wcześniej przez 33 lata była mężatką. Na platformie poznała kilku mężczyzn, jednak to właśnie Ian oczarował ją najbardziej. 82-latek również był wcześniej żonaty przez 32 lata. Gdy Tricia się do niego odezwała, był akurat na tygodniowych wakacjach i zignorował jej wiadomość. Ona jednak się nie poddała i napisała do niego ponownie.

Zobacz wideo Mai Hyży ślub marzeń: Chciałabym wyjechać za granicę, w boho, z wiankiem

On ma 82 lata, ona 85. Poznali się na portalu randkowym

Gdy Ian zignorował pierwszą wiadomość Tricii, napisała do niego ponownie. "Nie mogę uwierzyć, że mi nie odpisałeś" - miała brzmieć wiadomość kobiety. - Pomyślałem: ona ma coś w sobie - wspominał 82-latek w rozmowie z portalem "Good News Network". Para spotkała się po raz pierwszy w październiku 2015 roku i od tamtej pory kontynuowali swoją znajomość.

Gdy zobaczyli się na żywo, oboje wiedzieli, że to miłość od pierwszego wejrzenia. - Zakochała się we mnie od razu, a ja też ją polubiłem od samego początku - mówił Ian. Po 14 miesiącach związku zamieszkali razem.

Poznali się w 2015 roku. Po 8 latach wzięli ślub

W lutym 2023 roku u Iana zdiagnozowano chorobę serca i wymagał operacji bajpasów. Ta sytuacja skłoniła staruszków do wzięcia ślubu. Na uroczystości było obecnych 115 osób.

 

Wesele było najbardziej magicznym czasem w moim życiu. Wszystko było na swoim miejscu i nawet nie wyobrażałam sobie czegoś tak wspaniałego - wyznała Tricia. Kobieta poleca randki online wszystkim 80-latkom. - Zaznaczasz tak wiele pól, jeszcze zanim się spotkasz. Od razu możesz sprawdzić, czy macie ze sobą coś wspólnego - dodała.

Więcej o: