Tak mogłyby wyglądać dzieci Jennifer Aniston i Brada Pitta? "Niesamowite i smutne"

Artysta przy użyciu sztucznej inteligencji i Photoshopa pokazał, jak mogły wyglądać rodziny słynnych par, zarówno prawdziwych, jak i wymyślonych. Obrazy szybko stały się popularne w sieci. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się grafika z Jennifer Aniston oraz Bradem Pittem.

Jeremy Pomeroy to założyciel i dyrektor kreatywny agencji marketingowej Total Marketing Australia. Mężczyzna postanowił dać fanom wgląd w alternatywną rzeczywistość. Artysta przedstawił świat, w którym gwiazdy takie jak Brad Pitt i Jennifer Aniston, wcale się nie rozstały, lecz wciąż trwały w związku, a także założyły rodziny. Seria zdjęć, którą nazwał "Celebrity What If?" stała się hitem w sieci, odkąd Pomeroy udostępnił niektóre ze zdjęć na profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Artysta wygenerował obraz pokazujący, jak mogą wyglądać dzieci par, które się rozstały

Jeremy Pomeroy postanowił w kreatywny i efektowny sposób wykorzystać technologię, aby wzbudzić temat do dyskusji. Na ukończenie każdej grafiki potrzebował od kilku godzin do kilku dni. Pomeroy wybrał szereg par do swojej serii, w tym osoby, które się rozstały. Zdecydował się na pary, które miały szczególne znaczenie w popkulturze. Obejmowały one również związki z prawdziwego życia, które zakończyły się nawet dziesiątki lat temu. W rozmowie z portalem Insider tłumaczył:

Wyobrażając sobie, jak wyglądałyby rodziny par celebrytów, gdyby zostały razem, starałem się zaangażować widzów w prowokujące do myślenia narracje i zainicjować rozmowy o związkach, tożsamości i dynamice sławy.
 

Wybrał m.in.: Brada Pitta i Jennifer Aniston, Britney Spears i Justina Timberlake'a, Seleny Gomez i Justina Biebera, Winonę Ryder i Johnny'ego Deppa, Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, a także rzekome związki Marilyn Monroe i Johna F. Kennedy'ego, Lady Gagi i Bradleya Coopera.

 

Dzieci Jennifer Aniston i Brada Pitta? Ten obraz wywołał poruszenie w komentarzach

Historia relacji Jennifer Aniston i Brada Pitta była pełna wzlotów i upadków. Cały świat śledził niemal każdy ich krok, a w Hollywood zyskali tytuł najpiękniejszej pary. W 2005 roku, ogłosili jednak rozstanie, co wywołało niemały szok wśród fanów. Jeremy Pomeroy w swojej serii "Celebrity What If?" postanowił wygenerować obraz ich rodziny, gdyby do ich rozstania wcale nie doszło.

 

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, rozemocjonowanych fanów Jennifer Aniston oraz Brada Pitta.

To jest niesamowite... czuję, że to jest prawdziwe... Ale jednocześnie dość smutne...
Niesamowite spostrzeżenie.
Teraz mogę umrzeć w spokoju.
Piękne, a zarazem bolesne. Prawdziwe co by było gdyby.
Więcej o: