Te modowe triki dla pań po 50-tce, optycznie wyszczuplą twoją sylwetkę. Kilka kilogramów mniej bez siłowni

Te modowe triki optycznie potrafią odjąć kilka kilogramów. To sekret idealnej figury wielu kobiet. Jak zastosować modowe triki, które magicznie wpłyną na naszą sylwetkę? Dowiesz się tego w tym artykule.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektóre kobiety niezależnie od sylwetki potrafią ubrać się w taki sposób, który sprawi, że ich sylwetka będzie wyglądać doskonale? Sekret kryje się w tych kilku modowych trikach, dzięki którym sylwetka jest optycznie wysmuklona, a my w sekundę tracimy kilka kilogramów. Sprawdź, jak wprowadzić je do swoich codziennych stylizacji.

Zobacz wideo "Schowaliśmy się w przymierzalni". Edyta Herbuś nie ubiera się sama. Może liczyć na wsparcie eksperta

Ten modowy trik wizualnie wyszczupli twoją sylwetkę i odejmie ci kilogramów

Równie istotny jest również odpowiedni fason. Na korzyść sylwetki działa zwłaszcza dekolt w kształcie litery "V", który optycznie wydłuża szyję i eksponuje biust, wiązanie podkreśla talię i pomaga wizualnie wymodelować sylwetkę klepsydry, natomiast zakładki zachodzące na siebie w pasie ukrywają wystający brzuszek. Sukienki o kopertowym kroju pasują praktycznie do każdego typu figury. Doskonale modelują sylwetkę i wyrównują jej proporcje. 

 

Te modowe triki sprawią, że będziesz wyglądała szczupło. Wszystkie atuty twojej sylwetki będą podkreślone

Odpowiednio wybrany fason i wzór mogą z powodzeniem optycznie wyszczuplić sylwetkę. Wzory mogą pomóc optycznie wyszczuplić sylwetkę i sprawić, że w sekundę stracimy kilka kilogramów. Intensywny wzór sprawi, że fałdki, boczki będą niewidoczne. Zwłaszcza jeśli postawimy na luźniejszy fason sukienki. To doskonały zabieg na wysmuklenie sylwetki. Influencerki regularnie stawiają na wyraziste wzory i kolory.

 

Te modowe triki wyszczuplą optycznie twoją sylwetkę. Wizualnie będziesz miała kilka kilogramów mniej bez wysiłku

Kolejny modowy trik, który optycznie odejmie nam kilogramów, to postawienie na ciężkie buty w kontraście z lekką, zwiewną sukienką. Ten zabieg sprawi, że nasza sylwetka będzie prezentować się lekko w kontraście z masywnym dołem. Optycznie cała góra będzie wydawać się mniejsza. Pamiętaj, że warto stawiać również na głębokie kolory takie jak butelkowa zieleń, granat i czerń, ponieważ kolory te doskonale wysmuklają optycznie sylwetkę.

 
Więcej o: