Zaskakujące wyznanie panny młodej podczas pierwszego tańca. Jej mąż nie miał pojęcia. "Brak szacunku"

Pewna panna młoda postanowiła ogłosić ważną rzecz podczas pierwszego tańca ze świeżo upieczonym mężem. Gdy zrobiła coś nietypowego, goście weselni od razu zareagowali, a pan młody o niczym nie wiedział. Internauci są jednak podzieleni i nie każdemu podoba się zachowanie kobiety.

Jeden z użytkowników TikToka udostępnił na profilu @weddingfiesta krótkie nagranie z pierwszego tańca, który był naprawdę nietypowy. Materiał szybko stał się niezwykle popularny i został odtworzony ponad dziesięć milionów razy. Pozostawiono pod nim również liczne komentarze oraz polubienia. Co takiego zrobiła panna młoda, że tak wzbudziło to emocje wśród internautów?

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola, ile wypada dawać do koperty na wesele

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ogłosiła ważną nowinę podczas pierwszego tańca. Goście byli zachwyceni

Gdy para młoda podczas pierwszego tańca przytulała się i powoli kołysała w rytm muzyki, panna młoda wyciągnęła coś spod sukienki. Było to małe ubranko dla niemowlaka, które ukradkiem oparła o plecy męża. Pan młody nie miał o niczym pojęcia, a gdy para tańczyła, każdy z gości weselnych mógł dokładnie zobaczyć, co takiego znajduje się na plecach świeżo upieczonego taty. Bliscy pary młodej zareagowali owacjami oraz szerokimi uśmiechami. Okazuje się jednak, że wiele osób nie podziela zdania gości weselnych, o czym chętnie dają znać w sekcji komentarzy pod TikTokiem.

Wiele osób, które skomentowały materiał, było zachwyconych takim obrotem spraw. Zaznaczali, że to fajny i uroczy pomysł na poinformowanie bliskich o nowym członku rodziny. Niektórzy spekulowali nawet, że pan młody prawdopodobnie o wszystkim wiedział i wcale nie była to dla niego niespodzianka.

Przecież to jest takie urocze!
To jest takie fajne i pełne szacunku, kiedy wszyscy tylko się uśmiechają, klaszczą i nie zdradzają nic na głos.
A ja mam wrażenie, że pan młody o wszystkim wiedział.
Ale świetne!

Nietypowy pierwszy taniec wzbudził niemałe zainteresowanie. Krótki filmik jest chętnie komentowany na TikToku

Wielu internautów postanowiło również w negatywny sposób skomentować wydarzenie uwiecznione na krótkim filmiku. W sekcji komentarzy pod TikTokiem pojawiło się wiele głosów na temat całego zajścia. Niektórzy nie ukrywali, że taki obrót spraw to jawny brak szacunku względem przyszłego ojca. Według nich to on pierwszy powinien dowiedzieć się o ciąży, by razem mogli poinformować rodzinę i bliskich podczas ślubu.

Pan młody powinien dowiedzieć się pierwszy...
Świetnie. Niech wszyscy inni się o tym dowiedzą przed twoim mężem!
Szczerze mówiąc dla mnie to brak szacunku, że nie powiedziała mu o tym na osobności...
Tak się nie powinno robić!

Nie tylko nietypowy pierwszy taniec był powodem licznych, niezbyt przychylnych komentarzy. Wiele osób zdecydowało się również wypowiedzieć na temat stroju panny młodej, która miała na sobie białą, dopasowaną suknię. Niektórzy internauci nie kryli oburzenia. W komentarzach zaznaczali, że panna młoda nie powinna zakładać białej sukni w dniu ślubu, jeśli już spodziewa się dziecka

Więcej o: