Księżna Kate "urodziła się, by być królową"? Spójrzcie na ten gest! Nagranie z dzieciństwa hitem sieci

Księżna Kate to ulubienica Brytyjczyków. Podczas oficjalnych wyjść zawsze zachwyca elegancką kreacją, jest uśmiechnięta i chętna do rozmowy z wiwatującym tłumem. Na TikToku pojawił się filmik przedstawiający Kate w dzieciństwie. Internauci zgodnie stwierdzają, że od początku miała zadatki na bycie królową.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Kate i William poznali się w 2001 roku podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews. 2 lata później zostali parą. Zaręczyli się w 2010 roku, a Middleton otrzymała pierścionek, który wcześniej należał do księżnej Diany, matki Williama. Pobrali się w kwietniu 2011 roku, a cała uroczystość była transmitowana w telewizji. Wydarzenie śledziło ok. 3 mld osób. W styczniu księżna skończyła 41 lat. Do sieci trafił filmik, jak wyglądała jako dziecko. Użytkownicy zwracają uwagę na fakt, że już wtedy wyglądała i zachowywała się jak prawdziwa księżniczka.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Księżna Kate w dzieciństwie. Bardzo się zmieniła?

Przed poznaniem księcia Williama Kate i jej rodzina należała do klasy średniej. Matka księżnej była stewardessą, a ojciec dyspozytorem lotów. Związek z Williamem sprawił, że dziś Middleton jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Gdy para pojawia się na brytyjskich ulicach, chętnie rozmawia z oczekującymi na nich ludźmi, robi sobie z nimi zdjęcia i przyjmuje prezenty. Księżna zawsze jest uśmiechnięta, macha i pozdrawia tłumy. Na TikToku pojawił się filmik z udziałem kilkuletniej Kate. Ma na sobie wianek i białą sukienkę. Po chwili patrzy w kamerę i uśmiechnięta podnosi rękę w geście pozdrowienia.

Kto by pomyślał, że ta dziewczynka zostanie kiedyś księżną, a w przyszłości królową.

Brytyjczycy ją uwielbiają. Jest dla nich jak druga Diana

Kate i William doczekali się trójki dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Pod filmikiem pojawiły się komentarze, że najmłodszy syn pary wygląda identycznie jak Kate w dzieciństwie. Internauci zgodnie stwierdzają, że nie mogą się doczekać, aż królem Wielkiej Brytanii zostanie William, a Kate otrzyma wtedy tytuł królowej małżonki. Uważają, że Middleton godnie zastępuje Dianę i świetnie spisuje się jako obecna księżna Walii.

Louis wygląda jak ona.
Nadal macha i uśmiecha się w ten sam sposób.
Urodziła się, by być królową.
Dzięki Bogu, że William się z nią ożenił. Będzie fantastyczną królową.
Więcej o: