Chodakowska odsłania nogi do nieba i eksponuje wysportowane ciało. Fani przecierają oczy. "Teraz przesadziłaś"

Ewa Chodakowska doprowadziła Instagram do wrzenia. Choć zwykle w jej garderobie królują wygodne sneakersy i odzież sportowa, tym razem postawiła na stylizację, która zszokowała i wywarła ogromne wrażenie na internautach. Pod zdjęciem trenerki posypały się komentarze.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Choć w jej garderobie królują wygodne buty i odzież sportowa, Ewa Chodakowska potrafi zaskoczyć wieczorową stylizacją. Trenerka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem w zjawiskowej kreacji, od której trudno oderwać wzrok. Beżowa sukienka odsłania wysportowane ciało Chodakowskiej, a w połączeniu ze złotymi sandałkami, eksponuje jej nogi do nieba. Fani Ewy oszaleli z wrażenia. 

Zobacz wideo Chodakowska o maszynach odchudzających i swoich problemach

Asymetryczna sukienka Ewy Chodakowskiej podbiła internet. Nowoczesny krój z marszczonym wykończeniem 

Główną bohaterką jej stylizacji jest sukienka w neutralnym beżowym kolorze, który przepięknie podkreśla opaleniznę trenerki. Ma ona zjawiskowy asymetryczny krój. Góra sukienki uformowana jest z wykorzystaniem skosów. Poły nakładają się na siebie i tworzą bardzo modny efekt marszczenia. Po jednej stronie znajduje się długi rękaw, zaś po drugiej ramię jest odkryte. W talii znajduje się trójkątne wycięcie, od którego trudno oderwać wzrok. U szczytu spódnicy możemy zauważyć ozdobną materiałową różę. Długość sukienki mini eksponuje "nogi do nieba" trenerki. Kreacja Chodakowskiej robi naprawdę ogromne wrażenie. 

 

Sandałki na obcasie to nie jej bajka. Ewa Chodakowska długoczekała, aby zdjąć te buty

Stylizację wspaniale dopełniają złote sandałki na obcasie. Z opisu pod zdjęciem trenerki możemy się jednak dowiedzieć, że nie były one najwygodniejsze. Ewa Chodakowska ogłasza się tym samym miłośniczką płaskiej podeszwy i sportowych butów. 

Przed chwilą weszłam do domu... Dzisiaj cały dzień tęskniłam za moimi sportowymi butami. Jeszcze tylko jutro i wracam do płaskiej podeszwy
 

Internautki oszalały na punkcie stylizacji Ewy Chodakowskiej. Trenerka wywołała dyskusję o szpilkach

Pod zdjęciem Ewy Chodakowskiej posypały się komentarze. Internet oszalał, a komplementom nie było końca. Wystarczy spojrzeć na komentarze: 

Teraz to przesadziłaś! Sztos, petarda, kobieta rakieta.
Jakie masz piękne nogi do nieba w tych szpilkach.
Wyglądasz obłędnie!
Kobieta ideał.

Pojawiły się również głosy popierające zdanie Ewy Chodakowskiej na temat wysokich obcasów. Kobiety zgodziły się, że szpilki nie należą do najwygodniejszych i skomentowały zdjęcie trenerki. 

Urok wysokich butów. Gdy zakładasz, czujesz się seksowna. Gdy ściągasz, czujesz się szczęśliwa.
Mam podobnie, a zmienić trampki na obcas na cały dzień to już w ogóle wyższa szkoła.
No to widzę, że jest nas więcej!
 
Więcej o: