Znalazł jej wiadomość w butelce. Po latach postanowili się spotkać. "To brzmi jak żart"

Anna to 25-letnia twórczyni, która na TikToku dzieli się swoją codziennością, poradami oraz własnoręcznie stworzonymi niebanalnymi ubraniami i dodatkami. Niedawno podzieliła się z fanami niewiarygodną historią, która przydarzyła się jej 9 lat temu.

Kilka dni temu na swoim kanale Anna opowiedziała o sytuacji, która spotkała ją, gdy miała 16 lat. Była wtedy uczennicą liceum i wraz z przyjaciółmi wybrała się na sześciotygodniowy rejs statkiem z Dominikany w kierunku Rhode Island. - To brzmi jak żart, ale jest w stu procentach prawdą — przekonuje na dwóch filmach, które obejrzało ponad 9 milionów osób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maciej Zień o Ani Lewandowskiej. "Dla mnie jest ikoną mody"

Wrzuciła do oceanu list w butelce. Napisała w nim, że bywa złośliwa

Gdy nastolatkowie zaczęli się nudzić, jeden z członków załogi wpadł na pomysł, by napisali listy, które następnie umieszczą w butelce i wrzucą do oceanu. Anna zdobyła się na dość oryginalną wiadomość. Zawarła w niej m.in. by doceniać każdy prysznic, który można wziąć, oraz że przyjaciele są bardzo ważni. W żartobliwy sposób przyznała także, że bywa złośliwa. Butelkę wyrzuciła za burtę i zapomniała o sprawie.

Jej list znalazł nastolatek. Postanowił na niego odpisać

Dwa miesiące później do szkoły dziewczyny przyszedł zaadresowany do niej i napisany własnoręcznie list. Jego autorem był osiemnastoletni Summer pracujący jako rybak. Okazało się, że w trakcie połowu znalazł jej wiadomość w butelce i postanowił na nią odpowiedzieć. Udało im się utrzymać regularny kontakt dzięki mediom społecznościowym.

Spotkali się po roku, a później kontakt utrzymywali jedynie online. Teraz ma się to zmienić

Nastolatek mieszkał nieopodal domku, w którym Anna spędzała niemal każde wakacje. Wraz z nadchodzącym latem, miała więc doskonałą okazję, by spotkać się z nim twarzą w twarz, jednak początkowo zrezygnowała z tego pomysłu. Poznali się rok później, gdy zaprosiła go na rodzinny obiad. Całe spotkanie przebiegło sympatycznie. Summer opowiedział jak znalazł butelkę z listem oraz wręczył Annie koszulkę z nazwą łodzi, na której pływał. Później wrócił do siebie, a przez kolejne lata kontakt utrzymywali jedynie online, gdyż dziewczyna przestała jeździć na wakacje w okolice, gdzie mieszka.

Dopiero teraz miało się to zmienić, dlatego z tej okazji Anna postanowiła wykupić dla siebie oraz mamy, siostry i babci rejs statkiem, na którym pracuje Summer. Byłoby to ich pierwsze spotkanie od siedmiu lat, a drugie ogólnie. Jak możemy zobaczyć na kolejnym nagraniu, parze udało się spotkać. Summer opowiedział w nim, jak wszystko wyglądało z jego perspektywy.

Więcej o: