Wzruszająca przemowa ojca panny młodej na ślubie. Internauci poruszeni. "Nawet pastor płakał"

Ślub to wielkie przeżycie dla państwa młodych, ale również dla rodziców i bliskich. Ten ojciec wygłosił przejmujące przemówienie na ślubie córki. Nowożeńcy nie kryli łez wzruszenia.

Na pięknej uroczystości ślubnej, ojciec panny młodej wzruszył wszystkich gości przemową, którą skierował do pana młodego. — Kochamy cię jak syna — powiedział. Emocji nie potrafił ukryć nawet pastor. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola ile wypada dawać do koperty na wesele

Ojciec panny młodej wygłosił wzruszające przemówienie. "Błogosławimy twój związek z naszą córką"

Na tiktokowym profilu Bsrweddingfilms widzimy, jak podczas uroczystości zaślubin pastor pyta rodziców panny młodej, czy ojciec wraz z matką udzielają pełnego błogosławieństwa małżeństwu córki z Grantem. Ojciec kobiety zabrał głos. — Przez 25 lat czekaliśmy na ten dzień — zaczął. 

Ojciec skierował przemówienie do wybranka córki. Pan młody nie krył łez wzruszenia. — Chciałbym ci powiedzieć kilka słów o twojej lepszej połowie, którą ci oddaję spod ojcowskiego ramienia. Dostajesz przyjaciółkę. Miej to w sercu każdego dnia. (…) Będziecie przechodzić razem wszystkie kryzysy, a ona będzie przy twoim boku. Razem z matką dajemy wam błogosławieństwo. Będziemy was wspierać i wam pomagać. Kochamy cię. Traktujemy jak syna. Błogosławimy twój związek z naszą córką — zakończył.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zachwyt w komentarzach. "Taki ojciec to skarb"

Internauci i internautki są wzruszeni przemową ojca panny młodej. Nagranie zyskało niemal 250 tysięcy wyświetleń i polubiło je ponad 17 tysięcy osób.

Chciałbym takiego teścia.
Nawet pastor płakał
Taki ojciec to skarb.
To najpiękniejsza rzecz, jaką można powiedzieć o swojej córce. Ma szczęście, że ma takiego tatę. Tak powinno być.
Popłakałam się. To takie piękne.
Więcej o: