Tych żelaznych zasad Kożuchowska nigdy nie złamie. Zapewniają jej idealną sylwetkę. Jaki jest sekret jej figury?

To tych zasad nie łamie Małgorzata Kożuchowska, by utrzymać fenomenalną formę i płaski brzuch. W szczerym wyznaniu, na swoim profilu na Instagramie, aktorka zdradziła formułę, której przestrzega, by wyglądać i czuć się jak najlepiej. Jaki jest jej sekret?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W czwartkowe popołudnie Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na swoim Instagramie przepisem na swoją fenomenalną formę. 52-letnia aktorka wstawiła zdjęcie w stroju sportowym odkrywającym wyrzeźbiony brzuch, które podpisała pięcioma zasadami, za którymi podąża. Aktorka podkreśla istotność dbania o siebie nie tylko na poziomie fizycznym, ale również mentalnym oraz duchowym. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Małgorzata Kożuchowska szczerze o tym, jak dba o formę. Zasady aktorki inspirują

Małgorzata Kożuchowska inspiruje swoim podejściem do zdrowia. Przede wszystkim, na pierwszym miejscu podkreśliła istotność życzliwości wobec siebie. Bycie dla siebie dobrym i praca nad wewnętrznym dialogiem są jednymi z najważniejszych rzeczy, które możemy dla siebie zrobić. Na kolejnym miejscu znalazła się zasada, by znajdować dla siebie czas. W gąszczu codziennych spraw i obowiązków łatwo zapomnieć o swoich potrzebach lub przekładać je "na jutro" w nieskończoność. To właśnie traktowanie czasu dla siebie jako priorytet, jest podstawą w budowaniu zdrowych nawyków na lata. 

 

Aktorka zaznacza istotność dbania o siebie na wielu płaszczyznach. Dobra forma to nie tylko ciało

52-letnia aktorka wyróżniła również, by nie tylko dbać o swoje ciało, ale również ducha. Jest to holistyczne spojrzenie za zdrowie i styl życia, które w ostatnich latach zdobywa na coraz większej popularności. Kożuchowska zaznaczyła, że praca nad sobą powinna zachodzić wielopłaszczyznowo. 

 

Kożuchowska dzieli się sekretem, skąd czerpie motywacje. Najważniejsza jest intencja

Swoje zasady Kożuchowska podsumowuje ostatnim i najważniejszym zdaniem. Aktorka dzieli się, że dbanie o formę i swoje zdrowie psychiczne ugruntowane jest w motywacji, że robi to dla siebie. Nie po to, by wpisywać się w standardy piękna, czy komuś się przypodobać. Jej formuła na formę jest prosta i może posłużyć za inspirację dla każdej z nas, niezależnie od wieku. Pamiętajmy, by być dla siebie życzliwe i znajdywać dla siebie czas oraz dbać o siebie na wszystkich płaszczyznach.  

Będę dla siebie dobra, znajdę dla siebie czas, zadbam o ducha i o ciało, będę nad sobą pracować — bo tak chcę. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram: @malgorzatakozuchowska_

Więcej o: