24 elementy za niecałe 80 zł! Niepowtarzalna okazja podczas promocji Lidla. Zobacz też zestawy od Ikei i Sinsay

Czy w Lidlu dostaniemy coś więcej niż produkty spożwycze? Jak najbardziej! Za kilka dni w tamtejszych sklepach dostępny będzie bardzo przydatny zestaw do domu.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Oprócz artykułów spożywczych i modowych perełek w sklepach Lidla można znaleźć wiele innych produktów, które znajdą zastosowanie np. w kuchni. Zgadza się, dyskont przygotował dla swoich klientów bardzo atrakcyjną ofertę. Zobacz, jak bardzo praktyczny zestaw będzie można kupić w stacjonarnych placówkach i na stronie internetowej sieci od czwartku 22 czerwca.

Zobacz wideo Wracamy na siłownię, czyli jak zaplanować treningi i dobrze się do nich przygotować?

Zestaw sztućców od Lidla. Mnóstwo przydatnych elementów

Podczas organizowania przyjęcia lub nieco większego obiadu warto posiadać zastawę stołową, która jednocześnie będzie elegancka, solidna i starannie wykonana. Jeśli w twoim egzemplarzu zaczyna brakować niektórych elementów, to za kilka dni warto udać się do jednego ze sklepów Lidla.

komplet z Lidlakomplet z Lidla screen lidl.pl

Nabędziemy tam komplet sztućców, w którym znajdują się aż 24 elementy: 6 widelców, noży, łyżek i małych łyżeczek. Wszystkie z nich zostały wykonane ze szlachetnej stali o nieprawdopodobnym połysku. Warto dodać, że poniższe sztućce można myć w zmywarce.

Komplet od Sinsay. Elegancki, do wyjątkowych okazji

Na stronie internetowej Sinsay widnieje komplet, który sprawdzi się przede wszystkim w dostojnych okolicznościach. Jego charakterystyczną cechą jest złoty kolor. Zestaw składa się z czterech noży, łyżek, widelców i łyżeczek w jednym, uniwersalnym rozmiarze. W tym przypadku produkty należy czyścić ręcznie.

komplet z Sinsaykomplet z Sinsay screen sinsay.com

Prawdziwy Top Seller od Ikei. Bardzo atrakcyjna cena

W komplecie z Ikei najbardziej kusi jego cena. Ten zestaw posiada 16 sztućców, w tym po cztery łyżki, łyżeczki, noże i widelce. Wszystkie z nich zostały wykonane z nierdzewnej stali, dzięki czemu mogą służyć przez lata w każdym domu. Jak widać nie trzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się schludną i uniwersalną zastawą stołową.

komplet z Ikeikomplet z Ikei screen ikea.com

Więcej o: