Przestała robić te trzy rzeczy. "Przez przypadek" schudła 18 kg! "Niesamowite"

Alexandra to użytkowniczka TikToka, która postanowiła podzielić się swoją metamorfozą w sieci. Na krótkim filmiku pokazała, jak zmieniła się jej figura, gdy w zasadzie "przez przypadek" schudła 18 kg. Internauci są pod wrażeniem: "Wyglądasz świetnie".

Więcej metamorfoz znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznymi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Sporą popularnością cieszą się również profile osób, które w sieci chętnie dzielą się swoim życiem, przytaczając różne historie czy pokazując swoje metamorfozy. 

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Schudła 18 kg. Twierdzi, że przez przypadek

Alexandra prowadząca na TikToku profil pod nazwą @alexx.fitt, postanowiła pokazać metamorfozę, którą przeszła. Zdrowe żywienie i aktywność fizyczna to jej chleb powszedni. W pewnym momencie postanowiła jednak nieco odpuścić i zmienić nastawienie. Jakież było jej zdziwienie, gdy dzięki temu schudła aż 18 kg.

Przede wszystkim przestała robić tak dużo ćwiczeń cardio. Jak przyznała, wcześniej robiła godzinę cardio, a później godzinę treningu z ciężarami, po czym jej ciało było wyczerpane i magazynowało tkankę tłuszczową. Zrezygnowała z tak skrupulatnego liczenia spożywanych kalorii. Nadal jadła zdrowo, ale różnorodniej. Zmieniła także myślenie o sobie. - Przestałam mówić o sobie z pogardą - wyjaśniła.

Internautki zachwycone metamorfozą dziewczyny. "Co za przemiana"

Pod filmikiem, który opublikowała Alexandra pojawiło się wiele komentarzy od internautek. Kobiety w sieci są pod wrażeniem jej przemiany, a kilka z nich przyznało, że ma za sobą podobne doświadczenia:

Wyglądasz świetnie
Niesamowite
Ja zaczęłam więcej jeść i schudłam
Najwyraźniej jeśli najpierw robisz cardio, to bardziej dla wytrzymałości, a robienie go zbyt dużo może powodować wzrost kortyzolu
Wow, dziewczyno!
Co za przemiana
Pozytywne nastawienie do ciała jest kluczowe! Też je zmieniłam i schudłam
Naprawdę zdałam sobie sprawę, że kiedy lubię swoje ciało i myślę, że dobrze wygląda, chudnę więcej niż wtedy, gdy gorączkowo próbowałam to zrobić 

- piszą.

Więcej o: