Fatalna pomyłka na weselu. Tort trafił do stolika obok. "Nie zauważyli, że jesteś panną młodą?"

Pewna panna młoda podzieliła się w sieci emocjonalnym nagraniem, w którym ujawniła sytuację, która miała miejsce w trakcie jej wesela. Nietypowa pomyłka sprawiła, że kobieta nie wiedziała, "czy śmiać się, czy płakać". Internauci nie kryją zaskoczenia.

Aplikację TikTok wyróżnia to, że w pełni bazuje na krótkich formach wideo, które pozwalają w zwięzły sposób przekazać nawet złożone treści. W sieci coraz większą popularnością oprócz tanecznych formatów cieszą się profile osób, które dzielą się z internautami sytuacjami oraz historiami z życia. Jedną z nich postanowiła udostępnić pewna panna młoda, która ujawniła, do jakiego zdarzenia doszło w trakcie jej wesela.

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola, ile wypada dawać do koperty na wesele

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pracownicy oddali tort weselny komuś innemu. "Nawet nie wiem, jak to wytłumaczyć"

Celeste Geren, funkcjonująca na platformie TikTok pod nazwą @celeste0203 podzieliła się z internautami, że w trakcie jej wielkiego dnia, pewna sytuacja złamała jej serce. Ubrana w suknię ślubną i welon pośpieszyła przedstawić zdarzenie, do którego doszło podczas jej przyjęcia weselnego. Kobieta jeszcze tego samego ranka wraz z teściową odebrały zamówiony wcześniej tort z piekarni, a następnie dostarczyły go do restauracji. Co więcej, był on spersonalizowany, a ozdoby znajdujące się na cieście były dopasowane do bukietu panny młodej. W takcie trwania przyjęcia Geren zdała sobie sprawę, że tort, który miał trafić na talerze jej gości, został rozdany obok, gdzie również odbywała się zabawa. - Nawet nie wiem, jak to wytłumaczyć. Restauracja, w której byliśmy na przyjęciu weselnym, oddała nasz tort weselny komuś innemu. I dosłownie patrzyłam, jak tną to przede mną. (...) Po prostu założyłam, że to ciasto kogoś innego — powiedziała. Następnie panna młoda ujawniła, że tort, który został jej zaserwowany przez restaurację, należał do kogoś o imieniu Jackie. Pomimo tego zdarzenia Geren udało się mieć udane przyjęcie weselne.

Pomyłka stała się historią z dnia ślubu, o której można opowiadać przez wiele lat

Emocjonalny post Celeste Geren szybko stał się popularny w serwisie TikTok i zebrał wiele reakcji w postaci polubień oraz komentarzy. Zamieszanie związane ze ślubnym tortem wprawiło komentatorów w oszołomienie.

Ludzie powiedzą, że to tylko tort, ale nie, to był tort ŚLUBNY. Specjalna okazja! Kosztował pieniądze + miał wartość sentymentalną.
Nie zauważyli, że to ty jesteś panną młodą i masz suknię ślubną?
Dlaczego ludzie nic nie powiedzieli? 'Hej, nie zamawialiśmy tego'
Absolutnie nie do przyjęcia!
Więcej o: